Konuya Etiketlenenler

Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 2/30 İlkİlk 12345678910111227 ... SonSon
294 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: KORAX İpbox yeni menülü güncel yazılımı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı hsyn969 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    arkadaşlar kolay gelsin free server ile neler seyredebiliyoruz.
    arkadaşım free serverda hepsi full mevcut.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı okutucukemal Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    benim server yok bilmiyorum hocam yutube için bir düzeltme yaparsanız iyi olur
    arkadaşım bu yazılımda zaten ücretsiz server var yararlanabilirsiniz.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Ustam kolay gelsin ben dediginiz gibi yaptim bilgileri yedekledim fabrika ayarlarina dondurdum usb yazilimi yukledim cizaha attim ama degisem birsey olmadi free server gorunmuyor yardimci olursaniz sevinirim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

syn memoli1478 bu yazılımlar ipcom hd cihazlarada gelecek mi nedense bu cihaza hep ksüz kalıyor halbisem aynı cihazlar destek kalmadı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı asilhan_35 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Ustam kolay gelsin ben dediginiz gibi yaptim bilgileri yedekledim fabrika ayarlarina dondurdum usb yazilimi yukledim cizaha attim ama degisem birsey olmadi free server gorunmuyor yardimci olursaniz sevinirim
    arkadaşım cihazını önce fabrika ayarlarına döndür sonra tekrar yükle serevr görünür.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkurler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart fre serveri hangi bölümde görücez

Arkadaşlar free server bölümü kanal listesi bölümündenmi görücez cccam kısmındanmı
    Konu çayırova tarafından (18-07-2014 Saat 21:38 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı çayırova Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Arkadaşlar free server bölümü kanal listesi bölümündenmi görücez cccam kısmındanmı
    evet kardeşim kanal yönrticisi bölümünde hemen 2.sırada cccam var oradan görebilirsiniz.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

cihaza ftp den iptv ve ccamdan yüklerken kiplenme sorunu oluşuyo bu son yazılımında böyle bir sıkıntı var diğer taraftan ccam free server gayet başarılı çalışıyo
    İmza alanında Kurallara Uymanız Tavsiye edilir

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Sayfa 2/30 İlkİlk 12345678910111227 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri