Konuya Etiketlenenler

Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 3/30 İlkİlk 1234567891011121328 ... SonSon
294 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: KORAX İpbox yeni menülü güncel yazılımı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

sayın salih 42 yeni yazılımda server var demişsiniz ama bende aktif olmuyor neden acaba yardımcı bir açıklama yaparsanız memnun olurum teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

memoli kardeşim you tube açılmıyor

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı okutucukemal Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    sayın salih 42 yeni yazılımda server var demişsiniz ama bende aktif olmuyor neden acaba yardımcı bir açıklama yaparsanız memnun olurum teşekkürler
    kardeşim dahaöncede söylemiştim sanırın gözden kaçmış cihazınızı önce fabrika ayarlarına alın sonra yüklemeyi tekrar yapın görünecektir. kolay gelsin.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı dursunkara Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    memoli kardeşim you tube açılmıyor
    youtube sorunu devam ediyor kardeşim sadece free server eklenmiş ve cccam server stabil hale getirilmiş diğer sorunlar devam ediyor.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ilerleyen günlerde yeni yazılım verilecek youtube ve online film + free server eklenecektir
    şuanki bilgi budur herkese kolay gelsin

Kullanıcı Bilgi Menüsü

memoli kardeşim cccam açılmaz oldu bi yardım edermisin rica etsem Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşlar bedava server var deniyor ben öyle bir şey göremedim server pasue diyor açmıyor cihazı fabrika ayarına aldım yazılımı yükledim sonuç aynı pasue yapıyor

Kullanıcı Bilgi Menüsü

vallahi korax kullanıcıları olarak sana dua ederiz firma bizi unuttu umudumuz sensin memoli usta

Kullanıcı Bilgi Menüsü

memoli kardeş şu yutubeyede bir el atsanız iyi olur filmler yok gitti bayagı eksikler var bende server çalışmadı aynısını yaptım olmadı pasue yazıyor

Kullanıcı Bilgi Menüsü

server nasıl olsa bulunur ama youtb makinanın her şeyi ip tv bakımından korax super ondan vaz geçemiyoruz ama destek lazım

Sayfa 3/30 İlkİlk 1234567891011121328 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri