Konuya Etiketlenenler

Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 5/30 İlkİlk 123456789101112131415 ... SonSon
294 sonuçtan 41 ile 50 arası

Konu: KORAX İpbox yeni menülü güncel yazılımı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

olmuyor open file fail yazıyor memoli kardeş bunun başka çözümü yokmu öyle kala kaldık

Kullanıcı Bilgi Menüsü

en sonunda başardık düzeldi

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı memoli1478 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    ccam düzenlendi daha satabil oldu full server eklendi firma ile ilgisi yoktur
    tamamen o.u.d team gurubu tarafından hazırlanmıştır yükleyen arkadaşlar sonucu belirtsinler yazılım tarafımdan test edilmiştir kapalı bir alandan sizler için açık alana paylaştım arkadaşlar iyi seyirler

önemli not:sadece yeni menülü cihazlara yüklensin eski menülere olmaz eski menü üzerinde bir çalışma yapılmaktadır bilgilendirme yapılacaktır

korax ipbox yeni menü server fix 2014 yazılımı bymemoli1478

elimden geldiği kadar yardımcı olacam sizlere yazılımı atmadan önce bilgilerinizi yedekleyin sonra
    fabrika ayarlarına dönüp yazılımı yükleyin full paket aktif olacaktır

sayın memoli,
    bu cccam fixlemeyı koraxın daha sonraki yeni menülü yazılımda yapsaydınız daha iyi olurdu.sizin cccam yüklediğiniz 23.7.2013 tarihli yazlım eksiklikler dolu.
    bu tarihli yazılımdan sonra 3-4 tane yazılım çıkardı korax.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

en satabil yazılımı verin ozaman ona göre fixleyelim arkadaşlar bayramdan sonra yeni yazılım gelecek şuan en satabil yazılımı yollayın onu düzenleyelim herkes faydalansın

Kullanıcı Bilgi Menüsü

sayın memoli en iyi yazılım 20 12 2013 tarihli yazılımdı bildigim kadarıyla bunu düzenlerseniz iyi olur tşkler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı memoli1478 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    en satabil yazılımı verin ozaman ona göre fixleyelim arkadaşlar bayramdan sonra yeni yazılım gelecek şuan en satabil yazılımı yollayın onu düzenleyelim herkes faydalansın
    üstad bende bu son yazılım var fakat nasıl gönderilir bilmiyorum son yazılımın görüntü kalitesi falan oldukca güzel nasıl gönderebileceğimi kısaca anlatırsanız memnun olurum.selamlar.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı sahin_42 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    üstad bende bu son yazılım var fakat nasıl gönderilir bilmiyorum son yazılımın görüntü kalitesi falan oldukca güzel nasıl gönderebileceğimi kısaca anlatırsanız memnun olurum.selamlar.
    20 12 2013 tarihli yazılım sizde varsa dosya.tc ye yükleyip linki verebilir misiniz yılmaz bey.

selamlar.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı selvi64 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    20 12 2013 tarihli yazılım sizde varsa dosya.tc ye yükleyip linki verebilir misiniz yılmaz bey.

selamlar.
    mustafa kardeşim mail adresine gönderdim umarım başarmışımdır. olmazsa görüşelim. unutma yeni menü yazılımı hatırlatıyorum çünki siz sanırım eski menü kullanıyordunuz. sayın memoli beyede ulaştırabilirsen iyi olur. selamlar.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

dosya gelmedi yılmaz bey. ben eski menülü yazılım kullanıyorum.yeni menülü yazılımı arkadaşın cihazı için istemiştim.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

sahin pm attım bak yazılım gerçekten sorunsuzsa ilerleyen günlerde özel iptv paketide ekleyecem benimle bağlantılı 2 arkadaş olursa biri eski menülü diğeri yeni menülü cihazı olacak yazılım testleri için çok iyi olur elimde sadece yeni menülü cihaz var onunla testleri yapıyoruz

Sayfa 5/30 İlkİlk 123456789101112131415 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri