Konuya Etiketlenenler

Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 2/30 ÝlkÝlk 12345678910111227 ... SonSon
294 sonuçtan 11 ile 20 arasý

Konu: KORAX Ýpbox yeni menülü güncel yazýlýmý

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý hsyn969 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    arkadaþlar kolay gelsin free server ile neler seyredebiliyoruz.
    arkadaþým free serverda hepsi full mevcut.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý okutucukemal Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    benim server yok bilmiyorum hocam yutube için bir düzeltme yaparsanýz iyi olur
    arkadaþým bu yazýlýmda zaten ücretsiz server var yararlanabilirsiniz.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Ustam kolay gelsin ben dediginiz gibi yaptim bilgileri yedekledim fabrika ayarlarina dondurdum usb yazilimi yukledim cizaha attim ama degisem birsey olmadi free server gorunmuyor yardimci olursaniz sevinirim

Kullanýcý Bilgi Menüsü

syn memoli1478 bu yazýlýmlar ipcom hd cihazlarada gelecek mi nedense bu cihaza hep ksüz kalýyor halbisem ayný cihazlar destek kalmadý

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý asilhan_35 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Ustam kolay gelsin ben dediginiz gibi yaptim bilgileri yedekledim fabrika ayarlarina dondurdum usb yazilimi yukledim cizaha attim ama degisem birsey olmadi free server gorunmuyor yardimci olursaniz sevinirim
    arkadaþým cihazýný önce fabrika ayarlarýna döndür sonra tekrar yükle serevr görünür.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

teþekkurler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart fre serveri hangi bölümde görücez

Arkadaþlar free server bölümü kanal listesi bölümündenmi görücez cccam kýsmýndanmý
    Konu çayýrova tarafýndan (18-07-2014 Saat 21:38 ) deðiþtirilmiþtir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý çayýrova Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Arkadaþlar free server bölümü kanal listesi bölümündenmi görücez cccam kýsmýndanmý
    evet kardeþim kanal yönrticisi bölümünde hemen 2.sýrada cccam var oradan görebilirsiniz.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

cihaza ftp den iptv ve ccamdan yüklerken kiplenme sorunu oluþuyo bu son yazýlýmýnda böyle bir sýkýntý var diðer taraftan ccam free server gayet baþarýlý çalýþýyo
    Ýmza alanýnda Kurallara Uymanýz Tavsiye edilir

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Sayfa 2/30 ÝlkÝlk 12345678910111227 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri