Konuya Etiketlenenler

Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 3/30 ÝlkÝlk 1234567891011121328 ... SonSon
294 sonuçtan 21 ile 30 arasý

Konu: KORAX Ýpbox yeni menülü güncel yazýlýmý

Kullanýcý Bilgi Menüsü

sayýn salih 42 yeni yazýlýmda server var demiþsiniz ama bende aktif olmuyor neden acaba yardýmcý bir açýklama yaparsanýz memnun olurum teþekkürler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

memoli kardeþim you tube açýlmýyor

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý okutucukemal Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    sayýn salih 42 yeni yazýlýmda server var demiþsiniz ama bende aktif olmuyor neden acaba yardýmcý bir açýklama yaparsanýz memnun olurum teþekkürler
    kardeþim dahaöncede söylemiþtim sanýrýn gözden kaçmýþ cihazýnýzý önce fabrika ayarlarýna alýn sonra yüklemeyi tekrar yapýn görünecektir. kolay gelsin.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý dursunkara Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    memoli kardeþim you tube açýlmýyor
    youtube sorunu devam ediyor kardeþim sadece free server eklenmiþ ve cccam server stabil hale getirilmiþ diðer sorunlar devam ediyor.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

ilerleyen günlerde yeni yazýlým verilecek youtube ve online film + free server eklenecektir
    þuanki bilgi budur herkese kolay gelsin

Kullanýcý Bilgi Menüsü

memoli kardeþim cccam açýlmaz oldu bi yardým edermisin rica etsem Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

arkadaþlar bedava server var deniyor ben öyle bir þey göremedim server pasue diyor açmýyor cihazý fabrika ayarýna aldým yazýlýmý yükledim sonuç ayný pasue yapýyor

Kullanýcý Bilgi Menüsü

vallahi korax kullanýcýlarý olarak sana dua ederiz firma bizi unuttu umudumuz sensin memoli usta

Kullanýcý Bilgi Menüsü

memoli kardeþ þu yutubeyede bir el atsanýz iyi olur filmler yok gitti bayagý eksikler var bende server çalýþmadý aynýsýný yaptým olmadý pasue yazýyor

Kullanýcý Bilgi Menüsü

server nasýl olsa bulunur ama youtb makinanýn her þeyi ip tv bakýmýndan korax super ondan vaz geçemiyoruz ama destek lazým

Sayfa 3/30 ÝlkÝlk 1234567891011121328 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri