Konuya Etiketlenenler

Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 5/30 ÝlkÝlk 123456789101112131415 ... SonSon
294 sonuçtan 41 ile 50 arasý

Konu: KORAX Ýpbox yeni menülü güncel yazýlýmý

Kullanýcý Bilgi Menüsü

olmuyor open file fail yazýyor memoli kardeþ bunun baþka çözümü yokmu öyle kala kaldýk

Kullanýcý Bilgi Menüsü

en sonunda baþardýk düzeldi

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý memoli1478 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    ccam düzenlendi daha satabil oldu full server eklendi firma ile ilgisi yoktur
    tamamen o.u.d team gurubu tarafýndan hazýrlanmýþtýr yükleyen arkadaþlar sonucu belirtsinler yazýlým tarafýmdan test edilmiþtir kapalý bir alandan sizler için açýk alana paylaþtým arkadaþlar iyi seyirler

önemli not:sadece yeni menülü cihazlara yüklensin eski menülere olmaz eski menü üzerinde bir çalýþma yapýlmaktadýr bilgilendirme yapýlacaktýr

korax ipbox yeni menü server fix 2014 yazýlýmý bymemoli1478

elimden geldiði kadar yardýmcý olacam sizlere yazýlýmý atmadan önce bilgilerinizi yedekleyin sonra
    fabrika ayarlarýna dönüp yazýlýmý yükleyin full paket aktif olacaktýr

sayýn memoli,
    bu cccam fixlemeyý koraxýn daha sonraki yeni menülü yazýlýmda yapsaydýnýz daha iyi olurdu.sizin cccam yüklediðiniz 23.7.2013 tarihli yazlým eksiklikler dolu.
    bu tarihli yazýlýmdan sonra 3-4 tane yazýlým çýkardý korax.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

en satabil yazýlýmý verin ozaman ona göre fixleyelim arkadaþlar bayramdan sonra yeni yazýlým gelecek þuan en satabil yazýlýmý yollayýn onu düzenleyelim herkes faydalansýn

Kullanýcý Bilgi Menüsü

sayýn memoli en iyi yazýlým 20 12 2013 tarihli yazýlýmdý bildigim kadarýyla bunu düzenlerseniz iyi olur tþkler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý memoli1478 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    en satabil yazýlýmý verin ozaman ona göre fixleyelim arkadaþlar bayramdan sonra yeni yazýlým gelecek þuan en satabil yazýlýmý yollayýn onu düzenleyelim herkes faydalansýn
    üstad bende bu son yazýlým var fakat nasýl gönderilir bilmiyorum son yazýlýmýn görüntü kalitesi falan oldukca güzel nasýl gönderebileceðimi kýsaca anlatýrsanýz memnun olurum.selamlar.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý sahin_42 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    üstad bende bu son yazýlým var fakat nasýl gönderilir bilmiyorum son yazýlýmýn görüntü kalitesi falan oldukca güzel nasýl gönderebileceðimi kýsaca anlatýrsanýz memnun olurum.selamlar.
    20 12 2013 tarihli yazýlým sizde varsa dosya.tc ye yükleyip linki verebilir misiniz yýlmaz bey.

selamlar.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý selvi64 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    20 12 2013 tarihli yazýlým sizde varsa dosya.tc ye yükleyip linki verebilir misiniz yýlmaz bey.

selamlar.
    mustafa kardeþim mail adresine gönderdim umarým baþarmýþýmdýr. olmazsa görüþelim. unutma yeni menü yazýlýmý hatýrlatýyorum çünki siz sanýrým eski menü kullanýyordunuz. sayýn memoli beyede ulaþtýrabilirsen iyi olur. selamlar.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

dosya gelmedi yýlmaz bey. ben eski menülü yazýlým kullanýyorum.yeni menülü yazýlýmý arkadaþýn cihazý için istemiþtim.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

sahin pm attým bak yazýlým gerçekten sorunsuzsa ilerleyen günlerde özel iptv paketide ekleyecem benimle baðlantýlý 2 arkadaþ olursa biri eski menülü diðeri yeni menülü cihazý olacak yazýlým testleri için çok iyi olur elimde sadece yeni menülü cihaz var onunla testleri yapýyoruz

Sayfa 5/30 ÝlkÝlk 123456789101112131415 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri