Konuya Etiketlenenler

Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 8/30 ÝlkÝlk 123456789101112131415161718 ... SonSon
294 sonuçtan 71 ile 80 arasý

Konu: KORAX Ýpbox yeni menülü güncel yazýlýmý

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý aceofswords Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    umarým çalýþtýrabilirim, yoksa 100 lira istiyor satan adam.

cihazýnýzýn nesi var.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

arkadaþlar bende serverden izledigim þifreli kanallarda sürekli ara ara yayýn kesiliyo valla tadý tuzu kalmýyo mesale 23 dogudaki uydudaký 11739 v 27500 fox sports edl kanalý yani feyenort beþiktaþýn maçýný verecek kanal sürekli yayýngidip gidip geliyor serverle izlenen çogu kanallarda bu sorun var sebebi ne olabilir acaba maçý izleyecegiz ama böylede tadý tuzu kalmýyo teþekkürler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý okutucukemal Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    arkadaþlar bende serverden izledigim þifreli kanallarda sürekli ara ara yayýn kesiliyo valla tadý tuzu kalmýyo mesale 23 dogudaki uydudaký 11739 v 27500 fox sports edl kanalý yani feyenort beþiktaþýn maçýný verecek kanal sürekli yayýngidip gidip geliyor serverle izlenen çogu kanallarda bu sorun var sebebi ne olabilir acaba maçý izleyecegiz ama böylede tadý tuzu kalmýyo teþekkürler
    kardeþ free server dan baþka server varsa bazý paketlerde çakýþýyor kesilmeler oluyor onun için zamam zaman serverýn birini kapatarak denemenizi tevsiye ediyorum.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý memoli1478 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    yeni yazýlýmý birazdan ekleyecem ok
    sabýrsýzlýkla bekliyoruz sayýn hocam þimdiden teþekkürler.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

baþka serverim yok bazý kanallarda kesilme olmuyor .mesala 7 dogu eutelsat w3ada hiç poroblem yok genelde hd yayýnlarda oluyor .neden kaynaklanýyor bilmiyorum

Kullanýcý Bilgi Menüsü

arkadaþlar beþiktaþ maçýnda serverde hiç kesilme olmadý valla maçý ***ifle izledim emegi geçen arkadaþlara çok çok teþekkürler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

yeni yazýlým ilk sayfaya eklenmiþtir buda benden bayram hediyesi olsun online film izleme aktif iptv eklendi full server hop1 ok iyi seyirler
    Konu memoli1478 tarafýndan (01-08-2014 Saat 20:28 ) deðiþtirilmiþtir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

teþekkürler üstadým ilk deneyen ben olayým bakalým ne güzellikler eklenmiþ.saygýlar.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

sürprizler var iyi seyirler eski menü ve ipcom bu gece ekleyecem

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý memoli1478 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    sürprizler var iyi seyirler eski menü ve ipcom bu gece ekleyecem
    sayýn memoli kardeþim öncelikle verdiðniz emekler için teþekkürler. free cccamda server süper çalýþýyor fakat iptv kanallarýnda bir extra göremedim en azýndan benim listemde sadece OSN gibi BBC gibi kanallar mevcut cihazý fabrika ayarlarýna döndürüp tekrar yükledim sonuç ayný acaba farklý kanallar varmý hepsi bu kadarmý.

MÝXSRC: BBC-CNN 2 KANAL

MÝDEAST: ASN HD 1 KANAL

MÝDEAST1M: ASN HD 1 KANAL

ENGLÝSH: 9 KANAL (ARAP)

ENGLÝSH1M: 10 KANAL (ARAP)

ÝPTV CHANNEL: 2 KANAL (ARAP)

benim kendi listem hariç sadece bunlar var bilgilendirme amaçlý yadým. tekrar þükranlarýmý sunuyorum.

Sayfa 8/30 ÝlkÝlk 123456789101112131415161718 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri