Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
10 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Atlanta G4'te torrent yayınlar izlenebilir mi?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Muhahaha Atlanta G4'te torrent yayınlar izlenebilir mi?

torrnet stream yayınları izlemek için bir yol var mı bu cihazda?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bildiğim kadarı direk olarak izleme şansın yok. Ancak android program desteği varsa bir program aracılığı ile olabilir.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taşı Delen Suyun Gücü Değil Damlaların Sürekliliğidir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

utorrent ve kick ass torent uygulaması ile ındırıp ızlıyebılırsın

Kullanıcı Bilgi Menüsü

başka yolu yokmu

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı mnrozr Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    başka yolu yokmu
    nasıl baska yolu yokmu ?

ya bılgısayara ındırıp hddyı atarsın cıhaza takıp ızlersın

ya cıhaza ındırıp ızlersın

baska hangı yol kaldı acıklarmısın

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı hasco74 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    torrnet stream yayınları izlemek için bir yol var mı bu cihazda?
    stream demekten kastın ıp tvler degılmı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı fatihmc Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    stream demekten kastın ıp tvler degılmı
    tabi streamden kastım iptv yayınları. bunlar simple tv veya vlc player ile pcde izlenebiliyor. Atlanta G4 te neden izlenemiyor ki? 10/10luk bir soru ustaların bilgisine...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı hasco74 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    tabi streamden kastım iptv yayınları. bunlar simple tv veya vlc player ile pcde izlenebiliyor. Atlanta G4 te neden izlenemiyor ki? 10/10luk bir soru ustaların bilgisine...
    hocam torent baska sey ıptv baska sey iptvyı donmasız acar
    900 taneden fazla free ıptv cıhazdan yuklenıyor ayrıca ıstersen eklersın

- Cccam destegi
    - IP TV (mms, rtsp, http, udp, rtmp)
    - Multicast, Hls, Vod desteği
    - Softcam Desteği (Biss)

konuda bakınız yazıyordu

g4 ıle g4 mını aynı ozellıllerı tasır normalınde modul gırısı vardır mınıkte yoktur

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

izlersiniz ama biraz bilgi gerekli,ilk önce xbmc kurun sonra xbmc torrent pluginini bulun ve kurun anca bu şekilde izlersiniz ama iptv lerdeki torrenti kastedmiyorum torren film ve videoları seyretmeyi kastediyorum
    Konu harkan tarafından (20-07-2014 Saat 19:11 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Icon2

Alıntı harkan Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    izlersiniz ama biraz bilgi gerekli,ilk önce xbmc kurun sonra xbmc torrent pluginini bulun ve kurun anca bu şekilde izlersiniz ama iptv lerdeki torrenti kastedmiyorum torren film ve videoları seyretmeyi kastediyorum
    sn harkan, konu kendimce anlaşılmıştır.teşekkürler.
    xbmc kurulu zaten ancak torrent idli iptvler izlenmiyor.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri