Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 1/2 12 SonSon
11 sonuçtan 1 ile 10 arasý

Konu: GoldMaster 7000 Serisi Hazır Kanal Yukleme Programları Ve Resimli Anlatım

Kullanýcý Bilgi Menüsü

GoldMaster 7000 Serisi Hazır Kanal Yukleme Programları Ve Resimli Anlatım

Receiverdaki kanal listesini bilgisayara alma

Kanal listesini receivera yükleme: dosya ac kýsmýndan kaydetdiðiniz kanal listesini acýn

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Kanal Editörü Kullanma

1-receiver ýmýzda hazýrladýðýmýz.kendi zevkimize uygun sýralý listeyi pc ye aktarýp kaydetmek.

2-daha önceden hazýrladýðýmýz veya baþkalarý tarafýndan hazýrlanmýþ olan kanal listelerini receiver ýmýza yüklemek.

bu iþlemler sýrasýnda .kullanacaðýmýz kanal editörleri ve örnek hazýr listeleri aþaðýya upload ediyorum.
    Cihazýnýza yeni yazýlým yüklemeden önce ,cihazýnýzý arka anahtardan kapatýn,kanal editörünü çalýþtýrýn,rs 232 kablo baðlantýsýný yapýn,transfer butonunu týklayýn,rec>pc yi seçin,com portunuzu seçin,cihazýnýzý arka anahtardan açýn,yaklaþýk 10 sn içinde listenizi receiverdan pc ye aktarmýþ olursunuz.upload bittikten sonra kapat ý týklayýn,dosya yý týklayýn kaydet i seçin,dosyanýza isim verin ve kaydedin.
    cihaziniza yazýlýmý yüklediniz,cihazý resetlediniz,cas menü ye girip load default yaptýnýz.sadece kanallarý yüklemek ve sýralamak gerekiyor,iþte yine kanal editörüne ihtiyaç var.cihazý arka anahtardan kapatýn,editörü çalýþtýrýn,rs 232 baðlantýsýný yapýn,dosya yý týklayýn,aç deyin ve daha önceden hazýrladýðýnýz hazýr listeyi çaðýrýn,transfer i týklayýn pc>rec i seçin.com portunuzu kontrol edin,cihazýnýzý arka anahtardan açýn,yaklaþýk 30 sn içinde sýralý listenizi cihazýnýza yüklediniz bile,yükleme bitince kapat ý týklayýn ,editörü kapatýn.cihazýn tv baðlantýsýný yapýn .iyi seyirler.saygýlarýmla

Kullanýcý Bilgi Menüsü

saygýlar ustam ben attým benim cihazýn panelinde 4 ad cizgi oluþtu bu nasul giderebilirimm yardýmcý olursanýzz sevinirmm flash deðildir nþ

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý sprstfrm Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    saygýlar ustam ben attým benim cihazýn panelinde 4 ad cizgi oluþtu bu nasul giderebilirimm yardýmcý olursanýzz sevinirmm flash deðildir nþ
    cihazýnýzýn H/W nosu nedir?

Users Awaiting Email

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý sprstfrm Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Kanal yükleme yaptýðýnýz zaman dört çizgi falan çýkmaz...en fazla nock yazar proðram artý tuþuna bastýðýnýz zaman kanallar gelir normale dönder...þayet yazýlým falan yükledikten sonra olmuþsa...cihazýnýzýn flash bilgisi silinmiþ olabilir...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

eywallah

Kullanýcý Bilgi Menüsü

ellerinize saðlýk tþk ler ustlara

Kullanýcý Bilgi Menüsü

teþekkurler ustam

Kullanýcý Bilgi Menüsü

selam goldmaster-7000-serisi hakkýnda bilgi istiyorum lütfen cevap yazýn

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý keremsatis Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    selam goldmaster-7000-serisi hakkýnda bilgi istiyorum lütfen cevap yazýn
    Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri