Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 1/2 12 SonSon
11 sonuçtan 1 ile 10 arasý

Konu: medialink black panter hd box a 2ci 1ca 254 yazýlýmý çýkmýþ

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart medialink black panter hd box a 2ci 1ca 254 yazýlýmý çýkmýþ

Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

yeni yazýlým ...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý sancaktar78 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

yeni yazýlým ...
    Hocam çýkýyorda bu saatten sonra ne yapsalar fayda etmez. Cihazýn kapasitesi belli çýkan yazýlýmda daha öncekiler gibi rötüþ yapýlmýþ sorunlu yazýlýmdýr.

Ben atlantada ccam server kullanýrken sürekli donma yaþýyordum. en önemlisi donma olsun ama bir süre sonra duzelsýn ama maalesef cihazý yada ccam restart etmeyince düzelmýyordu.

Goldmaster 1050 ye geçince serverdeki tüm sorunlar gitti gayet stabil..

Ama atlantanýn görüntü kalitesi tartýþýlmaz tek bu noktada en iyisi diyebilirim.

Ama yazýlým yönünden daha fazlasý bu cihazlarda artýk hayal.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TÝVÝBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDÝASTAR MÝNÝ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELÝTEBOOK 8540p Notebook (Ý7) - - Xiaomi MÝ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taþý Delen Suyun Gücü Deðil Damlalarýn Sürekliliðidir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý Volkan Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Hocam çýkýyorda bu saatten sonra ne yapsalar fayda etmez. Cihazýn kapasitesi belli çýkan yazýlýmda daha öncekiler gibi rötüþ yapýlmýþ sorunlu yazýlýmdýr.

Ben atlantada ccam server kullanýrken sürekli donma yaþýyordum. en önemlisi donma olsun ama bir süre sonra duzelsýn ama maalesef cihazý yada ccam restart etmeyince düzelmýyordu.

Goldmaster 1050 ye geçince serverdeki tüm sorunlar gitti gayet stabil..

Ama atlantanýn görüntü kalitesi tartýþýlmaz tek bu noktada en iyisi diyebilirim.

Ama yazýlým yönünden daha fazlasý bu cihazlarda artýk hayal.
    doðru dersin volkancým.ama ben zaten atlantayý medialinke cevirdim.onun yazýlýmlarýný atýyorum.malum atlantahd box yazýlým desteðini kesti cihazlara.ancak alman versiyonu medialink yazýlýmlara devam ediyor.aslýnda medialink atlanta yazýlýmýndan daha görsel ve daha iyi..uzun süredir medialink yazýlýmýyla çalýþýyor cihazým.beni de cezbeden resim kalitesi zaten.o nedenle vazgeçilmezlerimden oldu ki çok uzun süredir kullandýðým receiver oldu atlanta hd box. ama hafýza belli dediðin gibi .ancak bu kadar.ama görsellik ve menü için bu yazýlýmý kullanýyorum bende.
    1050 i görmeye geleceðim bir ara.performansýný merak ediyorum .aslýnda o da eski bir model sayýlýr.ama baþarýlý ...görüþmek üzere

Kullanýcý Bilgi Menüsü

dönüþüm yazýlýmý varmý sende usta

Kullanýcý Bilgi Menüsü

atlanta hd box u medialink plack panhter e nasýl çevireceðiz.
    PHÝLÝPS 40PFL6606K--NEXT MACHÝNA 3D GRÝ KASA

UYDULAR: 46e-42e-39e-23e-19e-16e-13e-9e-7e-4.8e---1.0w-30w

Kullanýcý Bilgi Menüsü

medialink black partner için Þimdi de 2.55 yazýlýmý çýkmýþ

Kullanýcý Bilgi Menüsü

2,55 atmaya calistim yukleyemedim.medialink e yuklemeye gectigimde hata 7 dosya dedi
    yukleyen oldumu
    bunu yukleyince server bilgilerimiz kanal listemiz silinirmi
    bende halen 1.344 yazilimi var

Kullanýcý Bilgi Menüsü

medialink en son sürümü nasýl þuan =?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

halen kullanýyorum.sadece ***** ve ýptv çalýþmýyor

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý sancaktar78 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    halen kullanýyorum.sadece ***** ve ýptv çalýþmýyor
    üstat nasýl dönüþtürcez madia linke yardýmcý olsan

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri