Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 2/3 ÝlkÝlk 123 SonSon
21 sonuçtan 11 ile 20 arasý

Konu: rowell rvl 8800 h4+plus hotbýrt uydusunda 4 tane + 18 þifreli kanal açýyor

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý korkmazibo Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    arkadaslar hala acýk mý..izleyenlerniz var mý..tavsiye edermsiniz..
    açýlýyor sorun yok

Kullanýcý Bilgi Menüsü

bu cihazda tv8 ve fox tv sorunlu ayný zamanda aþýrý ýsýnma var,ben satmaktan vazgeçtim artýk.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

.....
    Konu korkmazibo tarafýndan (15-11-2016 Saat 12:26 ) deðiþtirilmiþtir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý korkmazibo Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    sýrf su kanllar icin 6 ay kullansam yeter..deger mi sizce.?
    merakýnýz varsa deðer yani o size kalmýþ

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý hallederiz Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    merakýnýz varsa deðer yani o size kalmýþ
    internet olmadýgý icin mecburen boyle bi cihaz almam lazým..yada tavsiye edecegin bir urun var mý ustadnetsiz sifre cozen bir sistem..

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý elemmi Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    bu cihazda tv8 ve fox tv sorunlu ayný zamanda aþýrý ýsýnma var,ben satmaktan vazgeçtim artýk.
    baska bir onerilerin var mu ustad..Net olmadýgý için nasýl bir cýhaz alsam ki sifreli yayýnlarý izleyebileyým..

Kullanýcý Bilgi Menüsü

baska bir onerilerin var mu ustad..Net olmadýgý için nasýl bir cýhaz alsam ki sifreli yayýnlarý izleyebileyým..
    benim önerim next amigodur,günümüzde emu ile izlenebilen yayýn yok denecek kadar azdýr,þifreli yayýnlarý izleyebilmek ancak server ile mümkündür,intenetiniz var ise bir yýl fre shear olmasý ve daha sonra server alma imkaný ayrýcada ýp tv özelliði ile next amigo veya tercihinize kalmýþ diðer modelleri güvenle kullanabilirsiniz..

Kullanýcý Bilgi Menüsü

þoan çüzmüyor bilgisiolan varmý

Kullanýcý Bilgi Menüsü

rowell 8800

Kullanýcý Bilgi Menüsü

bende müþteriye merter elektronikten aldým süresi bittikten sonra fabrika servisini tekrar açtýrmak için benden 50tl istediler cihazýda firmaya kargolamam ý þart koþtular müþterimde ban a kýzarak cihazý iþ yerimde býrakarak gitti bu cihazdan alacak arkadaþlara belki faydalý olur diye yazdým

Sayfa 2/3 ÝlkÝlk 123 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri