Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 2/8 İlkİlk 12345678 SonSon
76 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Kimler Trabzonspor'lu

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı baretta29 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Bende burdayım. Bu renklerin sevdalısıyım.Ne olursa olsun yeterki BORDO MAVİ olsun.İnadına TRABZONSPOR diyorum
    Saygılar...........
    bende inadına TRABZONSPOR diyorum ve bu topic e hoşgeldin diyorum

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı alos61 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Evvelden ezele Trabzonsporluyuz.

safalar getirdiniz

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı mertelektronik Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    biz dogarken anlımıza trabzonsporlu yazılmış.ben doguluyum ama bana soruyorlar hangi takımı tutuyon bende trabzon diyom dalga geçiyorlar sen trabzonlumusun onu tutuyon ne alaka anlamadım ama bir şampiyonluk her şeyi degiştirir bu tabuları yıkmamız lazım artık..kanımda var bordo mavi

sen kafanı yorma kardeş desteğe devam

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı srknbs Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    bende trabzonsporluyum.......ölene dek
    hep beraber ölene dek

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bende hem urfalı hem trabzonsporluyum

Kullanıcı Bilgi Menüsü

slm arkadaşlar murat ustada burda her zaman her yerde bordo mavi. botech-next&nextstar-goldmaster-softline yetkili servisi

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Trabzonspor'lu

yaş 46 tüm şampiyonluları görmüş ugruna kaleci paff ın geldigi sene çorumda kaza geçirmiş pazara degil mezara kadar trabzon ve trabzonsporlu selamlar

Kullanıcı Bilgi Menüsü

mazıyı ozlemeye başladım vallahı babacanlar

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart trabzonsporlu

siteye dosya yükleyemiyorum mazilik ne resimler ne videolar bende hey gidi günler hey

Users Awaiting Email

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı tako 2000 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    siteye dosya yükleyemiyorum mazilik ne resimler ne videolar bende hey gidi günler hey
    Elinizdeki resimleri Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. sitesine yükleyip linkini vererek forumda yayınlayabilirsiniz...ve dosya v.b şeyleride upload sitelerine yükleyip linkini vererek dosyalarınızı paylaşabilirsiniz...

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Sayfa 2/8 İlkİlk 12345678 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri