Konuya Etiketlenenler

Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 3/3 ÝlkÝlk 123
30 sonuçtan 21 ile 30 arasý

Konu: Atlanta HDBOX Cihaz Medialink Pantere Nasýl Dönüþür?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý king0653 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Teþekkür ederim.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

T tuþlu cihaza olmadý cihaz çöktü

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý kemenkeþ Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    T tuþlu cihaza olmadý cihaz çöktü
    anlatýlanlarý harfiyyen yaptýnýzmý

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý king0653 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    anlatýlanlarý harfiyyen yaptýnýzmý
    evet yaptým please wait ekranýnda kalýyor

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Bu verdiðiniz dosyalar T tuþlu 1 CI ve 1 Smart card giriþli olan içinmi ,

yoksa T tussuz 2 CI 1 smart giriþli model içinmi cihazý çökertmeyelim

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Cevap gelmeyince 1 Cý ve bir kart giriþli T model Atlanta hdboxa denedim yazýlýmlarý ve makina arkadaþýn cihazý gibi çöktü.
    Yazýlýmlara dikkat arkadaþlar hangi cihaza uygun olduðu anladýðým kadarýyla belli deðil. Neyseki zar zor sitelerden Atlanta nýn kurtarma ve code yazýlýmlarýný buldum tekrar cihazý eski haline getirdim.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

1. Uydu cihazýnýn elektrik kablosunu çýkarýn.
    2. Atlanta Anakod yazýlýmýný bilgisayara indirin. (Forumda mevcut)
    3. Fat32 formatýnda flash diske format atýn.
    4. Ýndirdiðiniz anakod yazýlýmýnýn zip ini açýn. Ýçindeki UPDATE klasörünü flash diske kopyalayýn.
    5. Flash diski uydu cihazýna takýn ve elektrik kablosunu takýn bekleyin. Ekranda önce Please Wait yazýsý çýkacak ve arkasýndan WRITING uyarýsý çýkarak yüklenmeye baþlayacaktýr.
    6. Yükleme bittikten sonra ekranda kýrmýzý power iþareti belirecektir. Bu þekilde cihaz kalacak ve elektriði kesilmeyecek.
    7. Flash diski uydu cihazýndan çýkarýn ve içindeki UPDATE klasörünü silin. Daha sonra uygun yazýlýmý (medialink) indirerek zip i açýn ve UPDATE klasörünü flash diske atýn.
    8. Ben yazýlýmlarý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir. adresinden indirdim. (Benim cihaz atlanta T tuþlu ve 1 kart 2 CI mödül giriþli uygun yazýlým ML BP_2ci 1card_v256.zip)
    9. Daha sonra flash diski cihaza takýn ve 10 saniye bekledikten sonra kumandadan uydu cihazýný çalýþtýrýn. Yükleme bittikten sonra uydu cihazý reboot edecektir. Flash diski çýkarýn. Uydu cihazý açýlacak ve ayar ekraný karþýnýza gelecektir.
    10. Atlantanýn kanal listesini yükleyemezsiniz hata veriyor. Tekrar uydu taramasý yaparak kanallarý eklemek gerekiyor.
    11. Ben bu þekilde yükledim ve herhangi bir sorunla karþýlaþmadým. (Atlanta T tuþlu 2 modül +kart giriþli) Diðer cihazlarda ne tür sorunlar olur herhangi bir bilgim yok denemedim.

Kolay gelsin

Kullanýcý Bilgi Menüsü

teþekkürker iþime yaradý

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Yeni link atabilecek varmý

Kullanýcý Bilgi Menüsü

link kýrýk tekrar yenilerseniz sevinirim tþk..

Sayfa 3/3 ÝlkÝlk 123

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri