Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
7 sonuçtan 1 ile 7 arasý

Konu: Medialink Black Panther BP 1CI 1Card Combo Güncel Yazýlýmý 01.09.2014

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart Medialink Black Panther BP 1CI 1Card Combo Güncel Yazýlýmý 01.09.2014

Medialink Black Panther BP 1CI 1Card Combo Güncel Yazýlýmý 01.09.2014

HCK_ML_1Ci_1ca_Combo_v4_4_4.zip Yazýlým tarihi 01.09.2014
    Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

Ekteki dosyalarda kanal editörü ve yazýlým program yukleme dosyalarý bulunmaktadýr.
    Kullandýgým ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Combo ne anlama geliyor cahilliðimi maruz görün ,2.47 den sonraki yazýlýmmýdýr.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý mustafayldýrým Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Combo ne anlama geliyor cahilliðimi maruz görün ,2.47 den sonraki yazýlýmmýdýr.
    v 2.47 i ben de geçemedim. 2.55 i nereden buluruz. Ýnternet üzerinden de yüklemiyor. Sürekli hata veriyor. Usb üzerinden yükleyeceðim ancak nasýl yükleneceði anlatýlýyor yüklenecek program bulunamýyor.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

2.47 yiyükseltmek isterken (ne lazýmsa) þimdi 1.82 ye düþtü ve IPTV de gitti. Yedeklemeden de yüklenmedi.formatladým yedek de gitti.(var idiyse) Þimdi eski haline (v2.47) nasýl dönerim. Çok aradým denedim ama online veya usb üzerinden olmadý Var mý yardým edecek medialink bp 1 card 2 c
    Konu alpaslanoz1966 tarafýndan (23-09-2014 Saat 23:46 ) deðiþtirilmiþtir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý alpaslanoz1966 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    2.47 yiyükseltmek isterken (ne lazýmsa) þimdi 1.82 ye düþtü ve IPTV de gitti. Yedeklemeden de yüklenmedi.formatladým yedek de gitti.(var idiyse) Þimdi eski haline (v2.47) nasýl dönerim. Çok aradým denedim ama online veya usb üzerinden olmadý Var mý yardým edecek medialink bp 1 card 2 c
    Bu 2,47 1 kart 1ci içindir dikkat edin s,z,n cihaza uygun yazýlýmý atýn.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

bakalim

Kullanýcý Bilgi Menüsü

teþekkürler

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri