Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 2/2 İlkİlk 12
20 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Gm 11300 Cİ Sİrus Cw Problemİ

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşlar 4222 ci ve 5225 ci sky yazılımlarını da denedik olmuyor ...üstadlar bi el atın da şu sirus cw problemini çözelim ...aslında denemiş bir yazılıma ait link verebilseniz tam süper olacak

gm 11300 ci (4222 ci)

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Kardeş sen bir 4225 yazılımını yüklemeyi dene. Alt modeller üst modelleri desteklemiyor ama belki üst modeller alt modelleri destekleyebilir. Bir dene bakalım. Eğer yazılım çalışmazsa 11300 cinin kendi yazılımını yükle eski haline döner. Kolay gelsin. Sonucunuda olumlu veya olumsuz yaz ki diğer senin durumundaki arkadaşlarda yararlansın.
    Saygılar.
    Konu emmi tarafından (05-12-2006 Saat 13:18 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı şuayip Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    arkadaşlar 4222 ci ve 5225 ci sky yazılımlarını da denedik olmuyor ...üstadlar bi el atın da şu sirus cw problemini çözelim ...aslında denemiş bir yazılıma ait link verebilseniz tam süper olacak

gm 11300 ci (4222 ci)
    Çihazına bu yazılımı yükle Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Yazılım dan önce ve sonra boot dosyasını yükleyiniz.Yazılımı yükledikden sonra Keyleri resetleyiniz.Bu yazılımda sirinüs çalışıyordu.Her hangi bir sorun yoktu.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşlar şu an işte olduğum için radakoğlunun tavsiye ettiği programı tetkik edemiyorum. bir arkadaş deneyip sonucu bildirirse sevinirim...ama yanlış hatırlamıyorsam daha önce bu yazılımı kullanıyordum ...

gm 11300 ci

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Kardeşim o program daha önceden denindi de foruma kondu. Alıcına yükle keyfini çıkar.
    Saygılar.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı şuayip Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    arkadaşlar şu an işte olduğum için radakoğlunun tavsiye ettiği programı tetkik edemiyorum. bir arkadaş deneyip sonucu bildirirse sevinirim...ama yanlış hatırlamıyorsam daha önce bu yazılımı kullanıyordum ...

gm 11300 ci
    Bu yazılımı 15-20 gün önce bir müşteriye yüklemiştim çalışıyordu.Bir sıkıntı olsa idi mutlaka haberim olurdu.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

HALA geçerli mi acaba bu yazılım

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Teşekkürler,,,

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Konu geçerliligini yitirdiginden kapanmıştır

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri