Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 2/2 ÝlkÝlk 12
20 sonuçtan 11 ile 20 arasý

Konu: Gm 11300 CÝ SÝrus Cw ProblemÝ

Kullanýcý Bilgi Menüsü

arkadaşlar 4222 ci ve 5225 ci sky yazılımlarını da denedik olmuyor ...üstadlar bi el atın da şu sirus cw problemini çözelim ...aslında denemiş bir yazılıma ait link verebilseniz tam süper olacak

gm 11300 ci (4222 ci)

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Kardeþ sen bir 4225 yazýlýmýný yüklemeyi dene. Alt modeller üst modelleri desteklemiyor ama belki üst modeller alt modelleri destekleyebilir. Bir dene bakalým. Eðer yazýlým çalýþmazsa 11300 cinin kendi yazýlýmýný yükle eski haline döner. Kolay gelsin. Sonucunuda olumlu veya olumsuz yaz ki diðer senin durumundaki arkadaþlarda yararlansýn.
    Saygýlar.
    Konu emmi tarafýndan (05-12-2006 Saat 13:18 ) deðiþtirilmiþtir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý þuayip Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    arkadaþlar 4222 ci ve 5225 ci sky yazýlýmlarýný da denedik olmuyor ...üstadlar bi el atýn da þu sirus cw problemini çözelim ...aslýnda denemiþ bir yazýlýma ait link verebilseniz tam süper olacak

gm 11300 ci (4222 ci)
    Çihazýna bu yazýlýmý yükle Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Yazýlým dan önce ve sonra boot dosyasýný yükleyiniz.Yazýlýmý yükledikden sonra Keyleri resetleyiniz.Bu yazýlýmda sirinüs çalýþýyordu.Her hangi bir sorun yoktu.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

arkadaşlar şu an işte olduğum için radakoğlunun tavsiye ettiği programı tetkik edemiyorum. bir arkadaş deneyip sonucu bildirirse sevinirim...ama yanlış hatırlamıyorsam daha önce bu yazılımı kullanıyordum ...

gm 11300 ci

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Kardeşim o program daha önceden denindi de foruma kondu. Alıcına yükle keyfini çıkar.
    Saygılar.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý þuayip Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    arkadaþlar þu an iþte olduðum için radakoðlunun tavsiye ettiði programý tetkik edemiyorum. bir arkadaþ deneyip sonucu bildirirse sevinirim...ama yanlýþ hatýrlamýyorsam daha önce bu yazýlýmý kullanýyordum ...

gm 11300 ci
    Bu yazýlýmý 15-20 gün önce bir müþteriye yüklemiþtim çalýþýyordu.Bir sýkýntý olsa idi mutlaka haberim olurdu.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

teþekkürler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

HALA geçerli mi acaba bu yazýlým

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Teþekkürler,,,

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Konu geçerliligini yitirdiginden kapanmýþtýr

Sayfa 2/2 ÝlkÝlk 12

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri