Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
10 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: LG 50PB690V TV hakkında bilgisi olan varmı.?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart LG 50PB690V TV hakkında bilgisi olan varmı.?

Arkadaşlar babamın işyerine LG 50PB690V 600 HZ Plazma TV aldık. Bu tv yi kullananlar varmı aranızda görüntü nasıl iyimi kötümü. Zira teknosadaki adam baya met etti tv yi bende aldım. TV yi eve getirecekler bugün kuracaklar. İş yerindeki tadilatta bitince tv yi işyerine götürecez. Bu tv yi almakla iyi ettikmi ne dersiniz.?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

LG aynı zamanda panel üreticisidir birçok değişik markalar LG panel kullanır,kısaca LG iyi markadır akıllı seçim yapmışsınız bence..

Biz Yurt Diye Anadolu'yu
    Yol Diye Cumhuriyet'i
    Onur Diye Bağımsızlığı
    Önder Diye ATATÜRK'ü Seçtik.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Hilmi Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    LG aynı zamanda panel üreticisidir birçok değişik markalar LG panel kullanır,kısaca LG iyi markadır akıllı seçim yapmışsınız bence..

Öğlen 13:34 de almıştım tv yi hala servis getirecek. Aradım sırayla kurulum yaparak geliyorlarmış. Teknosa şubesiyle benim evin arası 50 mt. TV büyüktü ve kutu biraz ağırdı yoksa eve ben getirecektim. TV gelsinde bakacaz iyimi kötümü...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

İyi secim yapmışsın. Hayırlı olsun takıldığın şeylerde yardımcı olmaya çalışırım

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı tike® Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    İyi secim yapmışsın. Hayırlı olsun takıldığın şeylerde yardımcı olmaya çalışırım

Tv geldi ama sanki görüntü biraz soluk gibime geldi. Samsung tv im ondan daha parlak sanki Samsung tv 100 Hz LG 600 Hz ama Samsungun görüntüsü daha iyi gibi. Servis LG tv için panel koruması olduğunu ve ondan dolayı soluk gösterdiğini söyledi ama idare eder işte. Ama dediğim gibi Samsung tv min yerini tutmadı.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı xxman™ Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Tv geldi ama sanki görüntü biraz soluk gibime geldi. Samsung tv im ondan daha parlak sanki Samsung tv 100 Hz LG 600 Hz ama Samsungun görüntüsü daha iyi gibi. Servis LG tv için panel koruması olduğunu ve ondan dolayı soluk gösterdiğini söyledi ama idare eder işte. Ama dediğim gibi Samsung tv min yerini tutmadı.
    Elindeki samsung led galiba, lg ise plasma parlaklık farkı ondan. Normaldir. Ama hızlı resimlerdeki tepkime sürelerine bakarsan plasmanın farkını anlarsın. Zamanla gözün alışır merak etme. Ayrıca servisin dediği gibi plasmaların panellerinin önünde koruyucu bir filitre vardır. Hayırlı olsun iyi günlerde kullan.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı tike® Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Elindeki samsung led galiba, lg ise plasma parlaklık farkı ondan. Normaldir. Ama hızlı resimlerdeki tepkime sürelerine bakarsan plasmanın farkını anlarsın. Zamanla gözün alışır merak etme. Ayrıca servisin dediği gibi plasmaların panellerinin önünde koruyucu bir filitre vardır. Hayırlı olsun iyi günlerde kullan.
    Evdeki Samsung TV evet Led tv. LG ona göre daha gerçekçi görüntü veriyor. LG tv işyerinde olacağı için benlik sorun yok. Ama dediğim gibi parlaklık düşük gibi geldi ama göz alışır. TV de sevmediğim bi yanıda Samsung TV min 2.5 katı ağırlığında var. Yani biraz ağır gibime geldi. Onuda metal kasaya bağlıyorum arka tarafı ve içi komple metal. Güç kablosu bile Topraklı.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Panel ve metalden dolayı biraz ağırdır. Nasıl olsa koyduğun yerde kalacak. Elinde gezdirmeyeceksen sorun olmaz

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Panel ve metalden dolayı biraz ağırdır. Nasıl olsa koyduğun yerde kalacak. Elinde gezdirmeyeceksen sorun olmaz
    İş yerindeki tadilat bitince duvara astıracam. Servis, duvar sağlam değilse asmam dedi.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

yeni 4a listesini bulabilen var mı

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri