Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
7 sonuçtan 1 ile 7 arasý

Konu: TRT kanallarý ve bazý kanallarda biss uyarýsý alan üyelerin yapmasý gerekenler.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart TRT kanallarý ve bazý kanallarda biss uyarýsý alan üyelerin yapmasý gerekenler.

Dsmart üyeligi olan arkadaþlar ulusal kanallarda biss uyarýsý alýp spor yayýný izleyemiyorsanýz 1.nolu kanal üzerinde enaz 5. dakika bekleyiniz.. Eger yine sonuç alamazsanýz cihazý fabrika ayarlarýna alýn sonra cihazý kapatýp açýn tekrar 1.nolu kanalda en az 5. dakika bekleyiniz sorun çözülmüþ olacak..

Konu bayram tv tarafýndan (09-11-2014 Saat 23:43 ) deðiþtirilmiþtir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Konu güncellenmiþtir..

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Banada geldi bu mesaj bilgi için teþekkürler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Eeeeeee modül kullananlar ne olacak. Sonuçta buna para verdik.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý xxman™ Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Eeeeeee modül kullananlar ne olacak. Sonuçta buna para verdik.
    Eger kullandýgýnýz ekipmanlar biss ile þifrelenmiþ yayýnlarý çözemiyorsa dsmart biss ile þifrelenmiþ kanallarý maç saatine yakýn zamanda ilgili kanallarý kendi frekansýna ekliyor ordan izleyebilirsiniz tabii bundan sonra bu uygulama devam edermi onuda bilmiyorum..

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý bayram tv Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Eger kullandýgýnýz ekipmanlar biss ile þifrelenmiþ yayýnlarý çözemiyorsa dsmart biss ile þifrelenmiþ kanallarý maç saatine yakýn zamanda ilgili kanallarý kendi frekansýna ekliyor ordan izleyebilirsiniz tabii bundan sonra bu uygulama devam edermi onuda bilmiyorum..
    Benim için sýkýntý yok zaten DÝGÝTURK'tende izlerim sorunsuz olarak. Ama madem böyle uygulama var modüllü üyeleride düþünmeleri lazým.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Allah belasýný versin bu d smartýn 1 haftadýr trt kanallarýnda maç izleyemiyorum,bana her seferinde 1 nolu kanal üzerinde 5-10 dakika bekle diyorlar sonra þifre otomatik yüklenip açýlýyormuþ ama halen açýlmadý,býrakin 5-10 dakikayý yarým saat bekledim yine nafile,þimdi ben ne yapayým

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri