Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
10 sonuçtan 1 ile 10 arasý

Konu: Yardým ve akýl istiyorum bir okurmusunuz lütfen.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart Yardým ve akýl istiyorum bir okurmusunuz lütfen.

Arkadaþlar D-smart blue kullanýcýsýyým daha önce bilgisayarýmdan HD kanallarý izleyebiliyorken ne yaptýysam artýk HD kanallarý açmýyor öylece bekliyor.

Herhangi bir uyarý çýkmýyor sadece bekliyor siyah ekran ama SD kanallarý açýyor.

Ben program ekle kaldýrdan bazý programlarý sildim acaba diyorum ben ne yaptým.

Þimdi blue ya baþka bilgisayardan giriyorum HD kanallarý orada açabiliyorum kendi bilgisayarýmdan açamýyorum.

Ne yapmalýyým ?
    Konu uydu3405 tarafýndan (14-09-2014 Saat 15:40 ) deðiþtirilmiþtir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Bilgisayarýnda bu sorun ortaya çýkmadan önceki duruma dön:Denetim masasý>Proðram ve özellikleri>.........tarihinden önceki duruma geri yüklemeyidene ve yeniden baþlat!..Bu denemenin yararlý olacaðýný düþünüyorum...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Hangi tarayýcýdan açýyorsun farklý tarayýcý kullan yinede olmuyorsa @rselturk arkadaþýn dediði gibi dene yine de olmadý kesin çözüm bilgisayarý formatla

Internet Explorer
    Mozilla Firefox
    Google Chrome
    Opera

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Bilgisayarý eski zamana döndürdüm olmadý.Peki formattan baþka acaba ne olabilir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

Internet tarayicimdan, D-Smart Blu icerik seyretmeye calistigimda; siyah ekrana düþüyor, ne yapmalýyým?

Öncelikle tarayicinizda aþaðýdaki linkten DRM Testi yaparak, Silverlight eklentinizin sorunsuz çalýþýp çalýþmadýðýný kontrol ediniz: Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

Eðer yukarýdaki linke týkladýðýnýzda ekranda görmüþ olduðunuz video sorunsuz bir þekilde oynuyor ise, siyah ekran sorununu gidermek için tarayýcýnýzdaki çerezleri temizleyiniz. Ýlgili sorunun çözümünü Sýk Sorulan Sorular’da bulabilirsiniz.

Eðer ekranda görmüþ olduðunuz video oynamýyor ise, aþaðýdaki linke týklayarak "fix it (bu sorunu düzelt)" butonuna týklayarak sorunu çözümleyebilirsiniz. Ardýndan tekrar yukarýdaki siteye giriþ yaparak, video’nun oynayýp oynamadýðýný test edebilirsiniz. Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

Sorununuz hala düzelmediyse Silverlight eklentinizi silip yeniden yüklemeniz gerekmektedir. Sýk Sorulan Sorular bölümünden ilgili desteði alabilirsiniz.

Sorununuz Silverlight ile alakali olabilir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Ben tam olarak kendimi anlatamadým galiba buraya yazmadan önce D-smart blue nun sýk sorulan sorular bölümünü okumadan orada yazýlanlarý yapmadan gelmedim.
    Ve bütün bu yaptýklarýmýda tabi çok olmasýn diye burayada yazmadým.
    Ýlgili linkteki video oynuyor sorun yok silverlight eklentisini sildim tekrar yükledim.
    Sorun ayný.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

bilgisayarýndaki tarayýcýlarý ve addobe flaþh palyer ile javalarý kaldýrýn sonra ilk tarayýcýlarý kurun sonra java flaþh player ve silver lýht kurun...

Yine olmazsa bilgisayarýnýzdaki tarayýcýlarýn sayfa acma guvenlýk ilkelerini düþük seviyeye ayarlayýn.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TÝVÝBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDÝASTAR MÝNÝ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELÝTEBOOK 8540p Notebook (Ý7) - - Xiaomi MÝ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taþý Delen Suyun Gücü Deðil Damlalarýn Sürekliliðidir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Peki hala. Aþaðýdaki adresi Windows Explorer'a yapýþtýrýn. Orada mspr.hds adýnda bir dosya olmalý. Onu silin veya adýný deðiþtirin. Mesela eski_mspr.hds gibi.

C:\ProgramData\Microsoft\PlayReady

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Peki onu yapýnca ne olacak acaba?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Lisans sorunu varsa sorun çözülecek. Yoksa baþka bir çözüm yolu bilmiyorum. Benim Amazon Instant üyeliðim vardý ve videolarý izleyemiyordum. Böyle yapýnca düzelmisti.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri