Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 3/6 İlkİlk 123456 SonSon
52 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Samsung ES-Serisi Led TV Türksat 4A Kanal Listesi 20.09.2014

Kullanıcı Bilgi Menüsü

eline sağlık

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ellerine sağlık

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ellerinize sağlık

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Emeğinze sağlık ilk başta. Star tv hd kanal d hd sinyal yok diyor göstermiyor bilginize.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşlar merhaba bende es7000 serisi cihaz mevcut ve sadece turksat tarama yapınca 420 adet kanal çıkıyor bunu ben kanal sıralama programı felan var ama sıralayamıyorum çok kafa karıştırıcı yani biraz uğraşacak ve kanalları listeleyecek arkadaş varsa bana yardımcı olabilir mi ?

kanal listesi: Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı bayram tv Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Samsung ES serisi Türksat kanal listesi
    hocam merhaba bende sadece turksat şifresiz kanalları tarattım sadece kanalları listeledim ama sıraya dizmek istiyorum bana bu konuda yardımcı olurmusun bende program herşey var biliyom yapmayı ama çok karışık eğer zahmet olmazsa benim kanallarımı sıralarmısınız... yani örneğin 123456789... kanalları en çok izlenen hd kanallar daha sonra haber kanalları serisi farklı müzik kanalları serisi farklı çocuk kanalları serisi farklı şekilde düzenleme yaparmısınız;? ilginiz için teşekkürler...

Kanal listemin linki: Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

elinize sağlık

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı qenans Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    hocam merhaba bende sadece turksat şifresiz kanalları tarattım sadece kanalları listeledim ama sıraya dizmek istiyorum bana bu konuda yardımcı olurmusun bende program herşey var biliyom yapmayı ama çok karışık eğer zahmet olmazsa benim kanallarımı sıralarmısınız... yani örneğin 123456789... kanalları en çok izlenen hd kanallar daha sonra haber kanalları serisi farklı müzik kanalları serisi farklı çocuk kanalları serisi farklı şekilde düzenleme yaparmısınız;? ilginiz için teşekkürler...

Kanal listemin linki: Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Maalesef tam detaylıca bilmedegim için size yardımcı olamayacagım..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkürler

Sayfa 3/6 İlkİlk 123456 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri