Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: Magbox Mercury HD Güncelleme Sonrası Kumada Çalışmıyor

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Magbox Mercury HD Güncelleme Sonrası Kumada Çalışmıyor

Merhaba
    Next Kanky HD 2022 Dönüşüm Yazılımını flash disk ile yükledim sonra internet üzerinden güncelleme yaptırdım yeniden başlattı açıldı son açık olan kanal açıldı çalışıyor ama dijital göstergede rakamlar yok sadece kırmızı ışık yanıyor sabit kumandayı ne yaptıysam algılamıyor tuşları almıyor sizce ne yapabilirim. teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Eski yazılıma dönemiyormusunuz?Bu dönüşüm yazılımlarda bazen kumanda algılamıyor diğer markanın ürününü
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Simba Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Eski yazılıma dönemiyormusunuz?Bu dönüşüm yazılımlarda bazen kumanda algılamıyor diğer markanın ürününü
    Dönüşümü yaptıktan sonra kumanda çalışıyordu ben youtube çalışmadığı için ağ güncellemesi yaptım güncellemeyi indirdikten sonra kumandayı algılamadı aslında dijital göstergede kırmızı nokta sabit yanıyor ama uyduda son kalan kanal açılıyor çalışıyor. servise götürmeden kendim halledemem sanırım.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

universal bir kumanda aldım kumanda sorununu çözdüm fabrika ayarına aldım ama dönüşüm duruyor ilk haline sizce nasıl getirebilirim

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri