Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: Next 2000 Dobratech Linux Hakkında

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Next 2000 Dobratech Linux Hakkında

Arkadaslar Next 2000 Dobratech Linux 800 tl gibi bir fiyata aldik peki ne oldu ne yazilim desteği var nede o ses getirecek denen ozelligi oldu, oysa cok idali idi Next 2000 Dobratech Linux cikali bir sure bile geçmeden arkadan daha ucuza daha gelişmişi cikti ve bu makine malesefff artik ozelligini nerdeyse cop olmaya doğru gidiyor en pahali next cihazi olan bu aleti verip yerine en son cikan pandora hd Androit alma sansimiz varmi yada firma bizim gibi dobratech alanlara ve gerçekten madur olan bizlere bir yaptirimi olurmu bilir kişiler ve ustalarimiz bizi bu konuda aydinlatirsa cok sevinecem ..Gunah bence o kadar para ver daha 4 ay geçmeden oda Tarih olsun...
    saygilar

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Merhaba dobratec ve 19500süperior modelleri tam bir hayal kırıklığı oldu doğru, fakat benim dikkatimi çeken daha 4 ay bile olmadan diye bahsetmeniz? zira o bahse konu modeller çıkalı ve tarih olalı çok oluyor, değil 4 ay nerdeyse 3-4yıl olucak eğer siz bu cihazı 4ay önce aldıysanız satıcı sizi kandırmış!

Kullanıcı Bilgi Menüsü

doğrudur ben cihazi aldiktan sonra 4 ay içinde yeni bir makinadan bahsedilmeye baslanmisti hayal kirikligi oldu ama next severler madur edilmemeli diye düşünüyorum..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

yetkililerden hala bir aciklama yokmu arkadaşlar Dobratech madurlari ne olacak?

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri