Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
8 sonuçtan 1 ile 8 arası

Konu: Atlanta HD Box Smart G3 Android buna emu girebilirim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Atlanta HD Box Smart G3 Android buna emu girebilirim

Atlanta HD Box Smart G3 Android-Hybrid yeni aldım ama baktımki aspor ntvspor mac yayınlarında sifreli biss *** leri bına nasıl yukleyebılım herhangi bir program kurmam gerekıyormu acilen yardım beklıyorum

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Softcam atman gerekiyor

Kullanıcı Bilgi Menüsü

acemıyım bu konuda

Alıntı Editör Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Softcam atman gerekiyor
    hocam kusura bakmayın bana gerekli programları nerede bulabilirim birde softcamı makinaya nasıl atarım çünkü interneti wifi ile alıyorum benim kendi internetim değil
    lütfen bana yardımcı olursanız çok memnun olurum şimdiden teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı hexo Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    hocam kusura bakmayın bana gerekli programları nerede bulabilirim birde softcamı makinaya nasıl atarım çünkü interneti wifi ile alıyorum benim kendi internetim değil
    lütfen bana yardımcı olursanız çok memnun olurum şimdiden teşekkürler
    Altta linkini verdigim site atlanta firmasının resmi sitesidir orda gerekli soft cam dosyaları ve açıklamalar mevcuttur.

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Icon9 yardımcı olurmusun

Alıntı bayram tv Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Altta linkini verdigim site atlanta firmasının resmi sitesidir orda gerekli soft cam dosyaları ve açıklamalar mevcuttur.

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    bayram hocam softcam dosyasını yuklledım usbye pekı atmak için ne yapmam lazım bu kunuda acemıyım bana ayrıntılı bılgı yada gorsel vıdeosu varmı anlatırmısın

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı hexo Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    bayram hocam softcam dosyasını yuklledım usbye pekı atmak için ne yapmam lazım bu kunuda acemıyım bana ayrıntılı bılgı yada gorsel vıdeosu varmı anlatırmısın
    Bu konu hakkında maalesef bir bilgim yok..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

saoll

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart tesekkür

saol emegine sağlık

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri