Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
8 sonuçtan 1 ile 8 arasý

Konu: Atlanta HD Box Smart G3 Android-Hybrid açýlýþta bu yazý geliyor

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Muhahaha Atlanta HD Box Smart G3 Android-Hybrid açýlýþta bu yazý geliyor

Atlanta HD Box Smart G3 Android-Hybrid her defasýnda nezaman açsam makinayý
    ipcam v2.4.15 uygulamasý(org.ip.cs iþlemi) lütfen yeniden deneyin diyor ve alt tarafta kutu içinde kapanmaya zorla yazýsý geliyor ok basýnca kayboluyor bu yazý 1,2 defa tekrarlanýyor bunu nasýl düzeltebilirim sizlerden yada bu iþten anlayan arkadaslardan yardýmcý olmalarýný istiyorum

Kullanýcý Bilgi Menüsü

ayný sorun bende var bunun bir cozumu yokmu

Kullanýcý Bilgi Menüsü

ipcam v2.4.15 uygulamasýný kaldýrýp Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir. smart marketten yeniden kurmayý dene

Kullanýcý Bilgi Menüsü

ip cam v2.4.15 uygulamasý (org.ip.cs iþlemi) beklenmedik biçimde durdu.Lütfen yeniden deneyin
    BUGÜN BENDEDE BAÞLADI AYNI SORUN ATLANTA HDBOX SMART CÝHAZIM DEDÝGÝNÝZÝ YAPTIM ESKÝ IPCAMI KALDIRDIM TEKRAR KURDUM FAKAT SORUN DEVAM EDÝYOR BAÞKA BÝ YÖNTEM VARMI BÝLGÝNÝZ OLAN YARDIMCI OLURSANIZ SEVÝNÝRÝM YENÝDEN YAZILIM ATILSA SORUN DÜZELÝRMÝ

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý tys_7091 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    ip cam v2.4.15 uygulamasý (org.ip.cs iþlemi) beklenmedik biçimde durdu.Lütfen yeniden deneyin
    BUGÜN BENDEDE BAÞLADI AYNI SORUN ATLANTA HDBOX SMART CÝHAZIM DEDÝGÝNÝZÝ YAPTIM ESKÝ IPCAMI KALDIRDIM TEKRAR KURDUM FAKAT SORUN DEVAM EDÝYOR BAÞKA BÝ YÖNTEM VARMI BÝLGÝNÝZ OLAN YARDIMCI OLURSANIZ SEVÝNÝRÝM YENÝDEN YAZILIM ATILSA SORUN DÜZELÝRMÝ
    uygulamayý kaldýrýn cýhazý yenýden baslatýn

cýhaz acýlýnca yenýyý yukleme yapýn

olmazsa 2.4.18 yukleyýn

Kullanýcý Bilgi Menüsü

SAOL ÇOK TEÞEKKÜR EDERÝM YARDIMIN ÝÇÝN

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý fatihmc Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    uygulamayý kaldýrýn cýhazý yenýden baslatýn

cýhaz acýlýnca yenýyý yukleme yapýn

olmazsa 2.4.18 yukleyýn

ÝÞE YARAMADI BAÞKA NE YAPABÝLÝRÝM ÇOCUK ÇÝZGÝFÝLM DÝYE AGLIYOR =)

Kullanýcý Bilgi Menüsü

YOKMU YARDIMCI OLABÝLECEK

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri