Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
2 sonuçtan 1 ile 2 arası

Konu: S3 mini telim kendi kendine kapanıp açılıyor YARDIMM!!!

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Warn S3 mini telim kendi kendine kapanıp açılıyor YARDIMM!!!

S3 mini telefonum kendi kendine kapanıyor sonra açılıyor ardından bu işlemi ardı ardına tekrarlıyor. şarj ı %80 lerde olmasına ragmen pil boş uyarısı veriyor. biraz şarj a takınca düzelir gibi olup tkrar tekrar kendini resetliyor acılıp kapanıyor!! ne yapacağımı bilemedim bilgisi olan varsa cvb atabilirmi acaba (telin garantisi bitti)

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Orjinal S3 mini cep telefon ise Bataryanın ömrü bitmiş olabilir birde şarj cihazın yan sanayi ürünü ise böyle arıza verebiliyor. Ama teknik yardım alınız tahminim 50tl gibi fiyat ile sorun çözülür.

altta verdigim bilgileride bir deneyiniz birde bataryanız şişmişmi bir bakınız..

Telefonu recovery moda alin. (Power up arti ses acma arti home tuşuna basili tutun telefon kapaliyken) sonra wipe cache diye bir şey cikacak menude ( format değil. Dikkat edin) yaptiktan sonra reboot nowa basin

Arkadaşlar Merhaba! Samsung galaxy s3 cihazım 3 4 gündür kendiliğinden açılıp kapanmaya başladı. Yeri geliyor bazen ekran kararıyor, yeri geliyor telefon kendini açıp kapatıyor. Sebebini çözemediğim bir sorun haline gelen bu olay beni iyice çileden çıkarttı.

Peki bu sorunun sebepleri neler olabilir onca onları görelim;

1) Öncelikle bu sorunun sebebi güç tuşunuzun (kilit açıp kapatma tuşu) takılı kalmasından meydana gelebilir.

2) En son yüklediğiniz uygulamaların cihazınıza virüs bulaştırmasından olabilir

3) Sistemsel bir yazılım hatası olabilir.

Bana sorarsanız bu sorunun donanımsal olduğunu düşünmedim, ve internette ufak çaplı bir araştırma yaptıktan sonra tahminimde yanılmadım.

Bu sorunun sebebi; Cihazınızda ki sürümün bozukluğu veya dosyaların hasar görmesinden kaynaklanıyor.

Peki çözümü nedir? Diye sorarsanız ; Ben sorunumu şu şekilde hallettim ; Ayarlar – Fabrika ayarlarına geri Dön seçeneğini seçtim ve telefonu tamamen sıfırladım

NOT : BU İŞLEMİ YAPARKEN BATARYANIZIN %50 nin yukarısında olmasına ve ”TELEFONUNUZU YEDEKLEMEYİ” unutmayın

Fabrika ayarlarından sonra cihazınızda ki tüm her şey silinecektir.

alıntı..
    Konu bayram tv tarafından (08-10-2014 Saat 21:21 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri