Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
2 sonuçtan 1 ile 2 arasý

Konu: S3 mini telim kendi kendine kapanýp açýlýyor YARDIMM!!!

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Warn S3 mini telim kendi kendine kapanýp açýlýyor YARDIMM!!!

S3 mini telefonum kendi kendine kapanýyor sonra açýlýyor ardýndan bu iþlemi ardý ardýna tekrarlýyor. þarj ý %80 lerde olmasýna ragmen pil boþ uyarýsý veriyor. biraz þarj a takýnca düzelir gibi olup tkrar tekrar kendini resetliyor acýlýp kapanýyor!! ne yapacaðýmý bilemedim bilgisi olan varsa cvb atabilirmi acaba (telin garantisi bitti)

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Orjinal S3 mini cep telefon ise Bataryanýn ömrü bitmiþ olabilir birde þarj cihazýn yan sanayi ürünü ise böyle arýza verebiliyor. Ama teknik yardým alýnýz tahminim 50tl gibi fiyat ile sorun çözülür.

altta verdigim bilgileride bir deneyiniz birde bataryanýz þiþmiþmi bir bakýnýz..

Telefonu recovery moda alin. (Power up arti ses acma arti home tuþuna basili tutun telefon kapaliyken) sonra wipe cache diye bir þey cikacak menude ( format deðil. Dikkat edin) yaptiktan sonra reboot nowa basin

Arkadaþlar Merhaba! Samsung galaxy s3 cihazým 3 4 gündür kendiliðinden açýlýp kapanmaya baþladý. Yeri geliyor bazen ekran kararýyor, yeri geliyor telefon kendini açýp kapatýyor. Sebebini çözemediðim bir sorun haline gelen bu olay beni iyice çileden çýkarttý.

Peki bu sorunun sebepleri neler olabilir onca onlarý görelim;

1) Öncelikle bu sorunun sebebi güç tuþunuzun (kilit açýp kapatma tuþu) takýlý kalmasýndan meydana gelebilir.

2) En son yüklediðiniz uygulamalarýn cihazýnýza virüs bulaþtýrmasýndan olabilir

3) Sistemsel bir yazýlým hatasý olabilir.

Bana sorarsanýz bu sorunun donanýmsal olduðunu düþünmedim, ve internette ufak çaplý bir araþtýrma yaptýktan sonra tahminimde yanýlmadým.

Bu sorunun sebebi; Cihazýnýzda ki sürümün bozukluðu veya dosyalarýn hasar görmesinden kaynaklanýyor.

Peki çözümü nedir? Diye sorarsanýz ; Ben sorunumu þu þekilde hallettim ; Ayarlar – Fabrika ayarlarýna geri Dön seçeneðini seçtim ve telefonu tamamen sýfýrladým

NOT : BU ÝÞLEMÝ YAPARKEN BATARYANIZIN %50 nin yukarýsýnda olmasýna ve ”TELEFONUNUZU YEDEKLEMEYÝ” unutmayýn

Fabrika ayarlarýndan sonra cihazýnýzda ki tüm her þey silinecektir.

alýntý..
    Konu bayram tv tarafýndan (08-10-2014 Saat 21:21 ) deðiþtirilmiþtir.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri