Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 3/7 İlkİlk 1234567 SonSon
68 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Hometech 1200 mini hd uydu alıcısı tanıtım&bilgilendirme.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı A.Bozoğlu Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Yardımımız oldu ise ne mutlu, bu cihazın yurt içinde ve yurt dışında fazlası ile muadili mevcut, yazılımlarında direkt olarak uyması güzel. tek sıkıntı usb ile softcam yüklenmiyor, yada ben bulamadım uygun bir dosya.
    kumanda sorunu olmayan daha güncel önereceginiz yazılım varsa paylaşısanız sevinirim.teşekkurler.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

elinize sağlık usta güzel çalışma olmuş acaba 1512 sunplus işlemcili cihazlalarla ilgili çalışmanız olacakmı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı kınık Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    elinize sağlık usta güzel çalışma olmuş acaba 1512 sunplus işlemcili cihazlalarla ilgili çalışmanız olacakmı
    Elimde öyle bir cihaz yok malesef, olsa denerdim.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

sn Bozoğlu bende aldım a101 den bu cihazı yanlız iptv elle yazıyorum ama nerden o***lenecek bulamadım bı yardımcı olursanız sevinirim selamlar.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı atmaca1949 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    sn Bozoğlu bende aldım a101 den bu cihazı yanlız iptv elle yazıyorum ama nerden o***lenecek bulamadım bı yardımcı olursanız sevinirim selamlar.
    Abi selamlar, resimde klavyede görülen (sarı renk içerisindeki) tuşla girilen adresi kaydedebilirsin.

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Teşekkür ederim.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı A.Bozoğlu Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    verdiğiniz linkler açılmıyor

Kullanıcı Bilgi Menüsü

selam arkadaşlar 101 den Hometech 1200 mini hd uydu alıcısı alan arkadaş lar şuan da bunun yazılımı yok göremedim burdakı sayfada verilen baff yazılımlar uymuyo bil ginize sizin işlemci bu Sunplus 1506G

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Hometech 1200 mini hd işlemci Sunplus 1506G bu deyişik buna uyan yazılım soft*** varmı Hometech 1200 mini hd iki şeşit Hometech 1200 mini hd var işlemcisi deyişik

Kullanıcı Bilgi Menüsü

yeni model ile ilgili bilgiler burada var. Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. .eski model işlemcisiyle yeni modelin işlemcisi farklı onun için yazılımı olmuyor.

Sayfa 3/7 İlkİlk 1234567 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri