Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 6/7 İlkİlk 1234567 SonSon
68 sonuçtan 51 ile 60 arası

Konu: Hometech 1200 mini hd uydu alıcısı tanıtım&bilgilendirme.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı merkurum Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Arkadaslar a101 den aldigim cihaz cccam server acmiyor yardim edebilirmisiniz.

Selam
    bu urunde beleş server var ....
    aldınız cihaz homotech1200se ise nete balandıysanız MENÜ ..AYARLAR PROTOKOL.. OSTCAMI açın ekranın en alta sever bitiş tari yazar
    izlenen uydular 13e..19..39e cccam da çalışıyor ancak biraz seçiçi genelde bu versyonla rahat çalışır # v2.1.3-3165 güle güle kulan.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart ff29feb24d8488e054e9707f4608def

Evet giriyor ama seri nosu istiyor seri nosunu verebilirmisin

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bu cihazda kör tarama var mı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı enginsen Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    bu cihazda kör tarama var mı
    Var arkadaşım. Tarama seçenekleri içinde.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Teşekkür

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bof
    Channel name:TRT 1 HD
    URL: Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Channel name:TRT HD
    URL: Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

hometech 1200se ip dosyası bu gönderdiğim gibi olacak arkadaşlar bu sadece bilgi amaçlıdır aynı cihazdan elimde var ip tv linkleri bu şekilde olursa usb ile atılıyor.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

herşeyi güzelde birde powerwu yazılımı verilmiş softcam dosya desteğide verilse dahada güzel olur bekliyoruz inşallah.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

iyi akşamlar dileğiyle aynı sorun ben de yasıyorum hometec 1200 hd uydu var ip listesi yükleyemiyorum metin belgesi ousturuyorum Dosya Adı İptvlist txt http Sinema:#link: Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. yapıyorum olmuyor hata nerde yardımcı olursanız sevinirim tşkler 1 örnek atarsanız

Kullanıcı Bilgi Menüsü

kardeş ben yukarıda örneğini verdim ip listeni aynen onun gibi yapacaksın biraz uğraştırıyor ama çalışan ip kanallarla yapıldığında mutlu sona eriyorsun ip listesinin başına bof yazıyorsun sonuna ise eof diye yazıyorsun ha birde dosya adınıda webtvlist diye yazıyorsun txt diye yazarsan dosyayı görmez hazırladığın dosyayı flash belleğe at sonra cihaza tak daha sonrada kumandadan pvrlist tuşuna bas ağ üzerine gel yan tuşlarla ip üzerine gel ve ok de açılan sayfada kumanda üzerinden mavi tuşa bas ve hayır tuşu üzerinde iken ok de tamamdır.

Sayfa 6/7 İlkİlk 1234567 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri