Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 2/7 ÝlkÝlk 1234567 SonSon
68 sonuçtan 11 ile 20 arasý

Konu: Hometech 1200 mini hd uydu alýcýsý tanýtým&bilgilendirme.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý A.Bozoðlu Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Ben þuan opensat yazýlýmýný kullanýyorum, o yazýlýmda dump alma var fakat sadece fat32 ile biçimlendirilmiþ usb bellekle oluyor.
    teþekkurler,opensatin ýn modeli nedir veya sizdump ý paylaþabilirmisiniz.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý erdozer Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    teþekkurler,opensatin ýn modeli nedir veya sizdump ý paylaþabilirmisiniz.
    Opensat 333hd ben bu yazýlýmý kullanýyorum fakat kumanda farký var, siz isterseniz mersat orbit yazýlýmýnýda kullanabilirsiniz onda kumanda sorunu yok sanýrým.
    Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

Mersat orbit

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý A.Bozoðlu Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Opensat 333hd ben bu yazýlýmý kullanýyorum fakat kumanda farký var, siz isterseniz mersat orbit yazýlýmýnýda kullanabilirsiniz onda kumanda sorunu yok sanýrým.

Mersat orbit
    teþekkurler.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Opensat yazýlýmýnda free mgcam server mevcut benim tercih etme nedenimde bu.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

þimdi gördüm.kaon 9944 mini hd cihaz kullanýyorum.hometech 1200 mini hd uydu alýcýsýnýn da emu kodu 8282 kaon 9944 de.ayrýca ilk açýlýþta jameson yazýyor.araþtýrdým.kaon 9944 cihazýn yazýlýmý jameson 2013 yazýlýmýymýþ.jameson teknik servis söyledi.kaon güncel yazýlým vermiyor.jameson 2013 indirdim.usb yitaktým.bekleyin yükleniyor diyor.yükleme yapýyor sonunda yüklenemedi diyor.ayný þekilde next mini ha yazýlýmýný da denedim.ayný þekilde oluyor.iþin garibi her üçünde de yazýlým dosyalarý birebir ayný kb.mb.bölümüne kadar.sorum.9944 de hometech yazýlýmý uyarmý.yada dönüþüm yazýlýmý filan oluyormu.
    yoksa bu kaonu kýrýp atacaðým o kadar zoruma gidiyor.bilgisi olan arkadaþlar yardým etsin.teþekkürler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý aozaslan Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    þimdi gördüm.kaon 9944 mini hd cihaz kullanýyorum.hometech 1200 mini hd uydu alýcýsýnýn da emu kodu 8282 kaon 9944 de.ayrýca ilk açýlýþta jameson yazýyor.araþtýrdým.kaon 9944 cihazýn yazýlýmý jameson 2013 yazýlýmýymýþ.jameson teknik servis söyledi.kaon güncel yazýlým vermiyor.jameson 2013 indirdim.usb yitaktým.bekleyin yükleniyor diyor.yükleme yapýyor sonunda yüklenemedi diyor.ayný þekilde next mini ha yazýlýmýný da denedim.ayný þekilde oluyor.iþin garibi her üçünde de yazýlým dosyalarý birebir ayný kb.mb.bölümüne kadar.sorum.9944 de hometech yazýlýmý uyarmý.yada dönüþüm yazýlýmý filan oluyormu.
    yoksa bu kaonu kýrýp atacaðým o kadar zoruma gidiyor.bilgisi olan arkadaþlar yardým etsin.teþekkürler
    Kullandýðýnýz cihazýn iþlemcisi ve yazýlým uzantýsý önemli, hometech iþlemcisi sun plus 1502 ve yazýlým uzantýsý "bin", sizdeki cihaz sanýrým abs uzantýlý yazýlým kullanýyor, buda benim aklýma ali iþlemcili bir model olabileceðini getiriyor.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Kullandýðýnýz cihazýn iþlemcisi ve yazýlým uzantýsý önemli, hometech iþlemcisi sun plus 1502 ve yazýlým uzantýsý "bin", sizdeki cihaz sanýrým abs uzantýlý yazýlým kullanýyor, buda benim aklýma ali iþlemcili bir model olabileceðini getiriyor.

evet arkadaþým.kullandýðým cihazýn uzantýsý abs.jameson 2013 ve next mini hd ninde uzantýsý abs.kaon dan aldýðýmabs uzantýsý boyutu ve içerikleriyle jameson ve next kide ayný.ama next ve jameson yazýlýmýný yüklüyor deyip baþlýyor sonuna kadar gidiyor.sonra yüklenemedi diyor.dönüþüm yazýlýmý filan mýgerekþr onu çözemedim.bu konuda yardýmýný bekliyorum.teþekkürler.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý erdozer Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    çabanýz için teþekkurler. Ben usb den flash bellege dump veya kanal listesi almayý baþaramadým.usb den güncelleme bölümünde dump ve kanallar diye yeþil dügme var ama uzerine týklayýnca bir iþlem görmuyor.bendeki yazýlým baff 0808 olanýndan.baþaran varsa yardýmcý olursa sevinirim.
    Baff yazýlýmýnda kanallarý yedeklemek için;

kanal yedekleme;
    .menü+sistem ayarlarý+uydudan kanalý sil+veri tabaný yedekle adýmlarýný izleyin.

Yedeði geri yükleme;
    menü+sistem ayarlarý+uydudan kanalý sil+veri tabaný yükle adýmlarýný izleyin.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Mersat orbit
    yukardaki öneriniz sorunu çozdü,çok teþekkurler.veri tabaný yedeklemesinde baþka bir yazýlým yüklendiginde bazen kanallarda siliniyor.en iyisi usb bellege dump almaktý onuda önerinizle çozmüþ olduk.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

yukardaki öneriniz sorunu çozdü,çok teþekkurler.veri tabaný yedeklemesinde baþka bir yazýlým yüklendiginde bazen kanallarda siliniyor.en iyisi usb bellege dump almaktý onuda önerinizle çozmüþ olduk.
    Yardýmýmýz oldu ise ne mutlu, bu cihazýn yurt içinde ve yurt dýþýnda fazlasý ile muadili mevcut, yazýlýmlarýnda direkt olarak uymasý güzel. tek sýkýntý usb ile softcam yüklenmiyor, yada ben bulamadým uygun bir dosya.

Sayfa 2/7 ÝlkÝlk 1234567 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri