Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 3/7 ÝlkÝlk 1234567 SonSon
68 sonuçtan 21 ile 30 arasý

Konu: Hometech 1200 mini hd uydu alýcýsý tanýtým&bilgilendirme.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý A.Bozoðlu Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Yardýmýmýz oldu ise ne mutlu, bu cihazýn yurt içinde ve yurt dýþýnda fazlasý ile muadili mevcut, yazýlýmlarýnda direkt olarak uymasý güzel. tek sýkýntý usb ile softcam yüklenmiyor, yada ben bulamadým uygun bir dosya.
    kumanda sorunu olmayan daha güncel önereceginiz yazýlým varsa paylaþýsanýz sevinirim.teþekkurler.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

elinize saðlýk usta güzel çalýþma olmuþ acaba 1512 sunplus iþlemcili cihazlalarla ilgili çalýþmanýz olacakmý

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý kýnýk Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    elinize saðlýk usta güzel çalýþma olmuþ acaba 1512 sunplus iþlemcili cihazlalarla ilgili çalýþmanýz olacakmý
    Elimde öyle bir cihaz yok malesef, olsa denerdim.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

sn Bozoðlu bende aldým a101 den bu cihazý yanlýz iptv elle yazýyorum ama nerden o***lenecek bulamadým bý yardýmcý olursanýz sevinirim selamlar.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý atmaca1949 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    sn Bozoðlu bende aldým a101 den bu cihazý yanlýz iptv elle yazýyorum ama nerden o***lenecek bulamadým bý yardýmcý olursanýz sevinirim selamlar.
    Abi selamlar, resimde klavyede görülen (sarý renk içerisindeki) tuþla girilen adresi kaydedebilirsin.

Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Teþekkür ederim.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý A.Bozoðlu Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    verdiðiniz linkler açýlmýyor

Kullanýcý Bilgi Menüsü

selam arkadaþlar 101 den Hometech 1200 mini hd uydu alýcýsý alan arkadaþ lar þuan da bunun yazýlýmý yok göremedim burdaký sayfada verilen baff yazýlýmlar uymuyo bil ginize sizin iþlemci bu Sunplus 1506G

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Hometech 1200 mini hd iþlemci Sunplus 1506G bu deyiþik buna uyan yazýlým soft*** varmý Hometech 1200 mini hd iki þeþit Hometech 1200 mini hd var iþlemcisi deyiþik

Kullanýcý Bilgi Menüsü

yeni model ile ilgili bilgiler burada var. Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir. .eski model iþlemcisiyle yeni modelin iþlemcisi farklý onun için yazýlýmý olmuyor.

Sayfa 3/7 ÝlkÝlk 1234567 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri