Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 6/7 ÝlkÝlk 1234567 SonSon
68 sonuçtan 51 ile 60 arasý

Konu: Hometech 1200 mini hd uydu alýcýsý tanýtým&bilgilendirme.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý merkurum Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Arkadaslar a101 den aldigim cihaz cccam server acmiyor yardim edebilirmisiniz.

Selam
    bu urunde beleþ server var ....
    aldýnýz cihaz homotech1200se ise nete balandýysanýz MENÜ ..AYARLAR PROTOKOL.. OSTCAMI açýn ekranýn en alta sever bitiþ tari yazar
    izlenen uydular 13e..19..39e cccam da çalýþýyor ancak biraz seçiçi genelde bu versyonla rahat çalýþýr # v2.1.3-3165 güle güle kulan.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart ff29feb24d8488e054e9707f4608def

Evet giriyor ama seri nosu istiyor seri nosunu verebilirmisin

Kullanýcý Bilgi Menüsü

bu cihazda kör tarama var mý

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý enginsen Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    bu cihazda kör tarama var mý
    Var arkadaþým. Tarama seçenekleri içinde.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Teþekkür

Kullanýcý Bilgi Menüsü

bof
    Channel name:TRT 1 HD
    URL: Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Channel name:TRT HD
    URL: Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

hometech 1200se ip dosyasý bu gönderdiðim gibi olacak arkadaþlar bu sadece bilgi amaçlýdýr ayný cihazdan elimde var ip tv linkleri bu þekilde olursa usb ile atýlýyor.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

herþeyi güzelde birde powerwu yazýlýmý verilmiþ softcam dosya desteðide verilse dahada güzel olur bekliyoruz inþallah.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

iyi akþamlar dileðiyle ayný sorun ben de yasýyorum hometec 1200 hd uydu var ip listesi yükleyemiyorum metin belgesi ousturuyorum Dosya Adý Ýptvlist txt http Sinema:#link: Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir. yapýyorum olmuyor hata nerde yardýmcý olursanýz sevinirim tþkler 1 örnek atarsanýz

Kullanýcý Bilgi Menüsü

kardeþ ben yukarýda örneðini verdim ip listeni aynen onun gibi yapacaksýn biraz uðraþtýrýyor ama çalýþan ip kanallarla yapýldýðýnda mutlu sona eriyorsun ip listesinin baþýna bof yazýyorsun sonuna ise eof diye yazýyorsun ha birde dosya adýnýda webtvlist diye yazýyorsun txt diye yazarsan dosyayý görmez hazýrladýðýn dosyayý flash belleðe at sonra cihaza tak daha sonrada kumandadan pvrlist tuþuna bas að üzerine gel yan tuþlarla ip üzerine gel ve ok de açýlan sayfada kumanda üzerinden mavi tuþa bas ve hayýr tuþu üzerinde iken ok de tamamdýr.

Sayfa 6/7 ÝlkÝlk 1234567 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri