Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 7/7 ÝlkÝlk 1234567
68 sonuçtan 61 ile 68 arasý

Konu: Hometech 1200 mini hd uydu alýcýsý tanýtým&bilgilendirme.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

bof
    Channel name:TRT 1 HD
    URL: Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Channel name:TRT HD
    URL: Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    eof

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Formdaki Tüm Ark Sevgi ve Selamlar ( Hometech-1200-mini-hd-uydu-alýcýsýn da Next Wifi
    1.2 kullanýyorum iptv için yeni yazýlýmý da yükledim malesef sorun düzelmedi arada bazen de sinyal oraný sorun gayet güzel olduðu halde að baðlatýsý ikazý veriyor bu selikde ip ve youtube açmýyor ne yapmamýz gerekiyor lütfen ACÝL yardým sevgiler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

teþekkürler...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

slm Arkadaþlar,
    Yardýmlarýnýza ihtiyacým var ..
    homatech in kendi forum sitesinden aldýðým iptv listesini ve sizlerin verdiði iptv listesini cihazýma yükleyemiyorum nerde hata yapýyorum ..

listeleri flash belliðime atýyorum sonrasýnda cihazýma takýyorum ve ardýndan menü+að+iptv kýsmýna geliyorum oarad mavi tuþa (usb güncelle) basýyorum bilgi msj ý geliyor liste hatalý baþarýsýz diyor nerde hata yapýyorum ..

Bu konuda yardýmlarýnýza ihtiyacým var dosyadamý yoksa yüklemedemi hata yapýyorum bu cihazý yeni aldým ilk defa kullanýyorum cihazýn içinde belli baþlý ip tv kanallarý var onlarý izliyorum lakin bunlara kanal eklemek istiyorum ..

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart Hometech 1200se IPTV \CCCAM YUKLEME DOSYALARI

Alýntý BJK-KARTAL Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    slm Arkadaþlar,
    Yardýmlarýnýza ihtiyacým var ..
    homatech in kendi forum sitesinden aldýðým iptv listesini ve sizlerin verdiði iptv listesini cihazýma yükleyemiyorum nerde hata yapýyorum ..

listeleri flash belliðime atýyorum sonrasýnda cihazýma takýyorum ve ardýndan menü+að+iptv kýsmýna geliyorum oarad mavi tuþa (usb güncelle) basýyorum bilgi msj ý geliyor liste hatalý baþarýsýz diyor nerde hata yapýyorum ..

Bu konuda yardýmlarýnýza ihtiyacým var dosyadamý yoksa yüklemedemi hata yapýyorum bu cihazý yeni aldým ilk defa kullanýyorum cihazýn içinde belli baþlý ip tv kanallarý var onlarý izliyorum lakin bunlara kanal eklemek istiyorum ..

IPTV LÝSTESÝ 256 ADET ALMAKTADIR. ÇALIÞMAYAN LÝNLERÝ SÝLMESENÝZ USTUNE YUKLENEMEZ
    Konu erdinçg tarafýndan (21-03-2016 Saat 19:07 ) deðiþtirilmiþtir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

cevap yazmam gerekiyormuþ yazdým al

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart HOMETECH HT 1200 second edition

HOMETECH HT 1200 second edition
    Forum kullanýcýlarý herhangi bir yazýlýmý bulmanýza yardýmcý olur ve bir klonu var.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

teþekkürler.ustam

Sayfa 7/7 ÝlkÝlk 1234567

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri