Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: korax x mini hd açılmıyor

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart korax x mini hd açılmıyor

korax x mini hd açılmıyor gözdeki led yeşil ve kırmızıya dönüyor tv de yeşil menu s2 logosu yazıp kapanıyor bunun rs 232 kurtarma yazılımı varmı arkadaşlar

Kullanıcı Bilgi Menüsü

......Arkadaş........bendede Aynı sorun var....Korax Yelbox Uydu Cihazı.....Açılmıyor...Göz denen cihazda bazı Sayılar Yanıyor ama Açılmıyor...ben bu Foruma 3 Sefer yazdım...Anlayan ve yardım Edende yok......bu nasıl işse............Selamlar....

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Hacibuba Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    ......Arkadaş........bendede Aynı sorun var....Korax Yelbox Uydu Cihazı.....Açılmıyor...Göz denen cihazda bazı Sayılar Yanıyor ama Açılmıyor...ben bu Foruma 3 Sefer yazdım...Anlayan ve yardım Edende yok......bu nasıl işse............Selamlar....
    Gereken cevaplar verildi size biz koraxın servisi değiliz firmayı arayınız biz bilmedigimiz birşeye nasıl yardım edebiliriz
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri