Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 1/2 12 SonSon
13 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: LG Smart led tv uydu sorunu

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Icon5 LG Smart led tv uydu sorunu

1 gün öncesine kadar lg marka smart led tvim tüm kanalları gösteriyordu.Ancak bugün sabahtan beri hiç bir kanalı göstermiyor sinyal yok diyor.Kabloları filan hiçbişekilde ellenmiyo ama durduk yere gitti kanallar

Fabrika ayarlarına döndürdüm türksat 4a ayarlarıyla tekrar arattım kanal bulamıyo sinyalde yok zaten dahili uydu alıcısını kullanıyorum.Merkezi antene bağlı televizyon.Sorun ne anlamış değilim.

Birde uydu kablosunun televizyona takılan kısmındaki konnektör ısınıyo normalmi acaba?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Isınması normal degil, farklı bir uydu cihazı takıp deneyin sinyal var ise tv,içindeki cihaz arızalanmış olabilir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkürler bakıcam tekrar

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Konnektor kısmı ısınıyorsa muhtemelen kısa devre vardır. Sinyal problemide bundan kaynaklanabilir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

merkezi sistemde sorun vardır..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı xxman™ Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Konnektor kısmı ısınıyorsa muhtemelen kısa devre vardır. Sinyal problemide bundan kaynaklanabilir.
    kısa devre derken televizyonun dahili uydusunda filanmı kısa devre vardır yoksa kabloyla alakalımı sorun televizyondaysa yetkili servisi çağırıcam lgnin yardımınız için teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı major07 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    kısa devre derken televizyonun dahili uydusunda filanmı kısa devre vardır yoksa kabloyla alakalımı sorun televizyondaysa yetkili servisi çağırıcam lgnin yardımınız için teşekkürler
    Kabloda f konnektor bağlantısında yada duvardaki uydu prizinin bağlantısında kısa devre olabilir. Muhtemelen tv ye bağladığınız ucta kısa devre olabilir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı xxman™ Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Kabloda f konnektor bağlantısında yada duvardaki uydu prizinin bağlantısında kısa devre olabilir. Muhtemelen tv ye bağladığınız ucta kısa devre olabilir.
    işten dönünce akşam bakıcam duvara bağlı olan konnektörede bakmıştım o soğukdu televizyondaki ısınmıştı dediğiniz gibi tv dekinde sorun galiba durumdan haberdar edicem sağolun.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

yayın tekrar geldi merkezi sistemde sigorta atmış galiba sitedeki görevliler baktı şuan tüm kanallar izleniyo ama tvdeki konnektörde eskisi gibi aynı ısınma devam ediyor normalmi acaba

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Isınma aşırı değilse sıkıntı olmaz. Şimdi benim tv ye baktımda küçük bi miktar ısınma var ama aşırı değil.

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri