Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 1/2 12 SonSon
11 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: nasıl yapabilirm

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart nasıl yapabilirm

yerimi bilmiyorum arkadaşlar yeğenim dijitürke üye oldu altkatta oturuyor cihazın arkasında toys ve scart giriş yeri var acaba onun o cihazdan benim tv ye nasıl yayın alablirim o seyrederken

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Konu gerekli yere Taşınmıştır!!!
    süper Teklif sende üye ol sende kazan!!!!
    İşte Davet Linkin!!

http://www.superteklif.com/SuperUye/...9-f6001b6878a1

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı samiabi Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    yerimi bilmiyorum arkadaşlar yeğenim dijitürke üye oldu altkatta oturuyor cihazın arkasında toys ve scart giriş yeri var acaba onun o cihazdan benim tv ye nasıl yayın alablirim o seyrederken
    Evet olur denenmiş ve uygulandıgını gördüm altta resimde verdim bakabilirsiniz

sadece 2 girişi deneyip ses ve görüntü sorunsuz alınmıştır..

yalnız bu tip kablolar genelde 2 mt. civarında olur siz iki kablo arasına telefon kablosu olarak kullanılan kabloları ek yaparak gerekli kablo uzunluguna sahip olursunuz. tek sorun ise diger uzantı kablo ile yayın alan tv'de sesde biraz cızırtı çıkmakta ama o kadar rahatsız edici bir ses degil bilginize..
    Konu bayram tv tarafından (24-10-2014 Saat 21:16 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı bayram tv Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Evet olur denenmiş ve uygulandıgını gördüm altta resimde verdim bakabilirsiniz

sadece 2 girişi deneyip ses ve görüntü sorunsuz alınmıştır..

yalnız bu tip kablolar genelde 2 mt. civarında olur siz iki kablo arasına telefon kablosu olarak kullanılan kabloları ek yaparak gerekli kablo uzunlugana sahip olursunuz. tek sorun ise diger uzantı kablo ile yayın alan tv'de sesde biraz cızırtı çıkmakta ama o kadar rahatsız edici bir ses degil bilginize..
    elimde bu toys kablodan var telefon kablosuda var çatıda bunu bi deneyeyim cevap için teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

az önce bende 14 ekran ufak arkasında video girişi olan siyah beyaz tv var onunla altkatta denedim yayın var yani oldu bunu evdeki tv ye aktarma işi kaldı onuda yaparım

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı samiabi Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    az önce bende 14 ekran ufak arkasında video girişi olan siyah beyaz tv var onunla altkatta denedim yayın var yani oldu bunu evdeki tv ye aktarma işi kaldı onuda yaparım
    Hayırlı olsun artık kendi evinizde yasal üyelik ile iki farklı ekranda lig tv k.eyfi yaşarsınız iyi seyirler..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkürler yardımlarınız için

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alt katta oturan yeğeninizden yayın almak yasal değil malesef ama yinede siz bilirsiniz. Hatta DİGİTURK sözleşmesinde bile 1. Derece yakınınız haricinde kimselerin yayın izletilmesine bile izin verilmiyordu yanlış hatırlamıyosam. Sözleşmeyi bulursam resim atarım.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı xxman™ Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Alt katta oturan yeğeninizden yayın almak yasal değil malesef ama yinede siz bilirsiniz. Hatta DİGİTURK sözleşmesinde bile 1. Derece yakınınız haricinde kimselerin yayın izletilmesine bile izin verilmiyordu yanlış hatırlamıyosam. Sözleşmeyi bulursam resim atarım.
    biliyorum o konuyu mesala onlar şimdi köyde cihaz bende yarın pazar olduğu için köye gittiler sorun yok yani

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bunu bilmiyordum ben güzel yöntemmiş

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri