Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
4 sonuçtan 1 ile 4 arasý

Konu: Microsoft, iþletim sistemi Windows 7’nin satýþýna son verme kararý aldý.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Smileys Allgemein 087 Microsoft, iþletim sistemi Windows 7’nin satýþýna son verme kararý aldý.

Microsoft, iþletim sistemi Windows 7’nin satýþýna son verme kararý aldý. ABD merkezli teknoloji devi Microsoft'un bilgisayar ve laptoplar için geliþtirdiði iþletim sistemi miladýný doldurdu. Ntvmsnbc'deki habere göre, bugünden sonra kullanýcýlar Windows 7'yi bilgisayarlarýna yükleyemeyecek.

Geçtiðimiz ay Windows'un yeni sürümü Windows 10 'u tanýtan Microsoft, bu ürünü henüz piyasaya sürmedi. Bu yüzden bir süre boyunca yeni bilgisayar alan kullanýcýlar, Microsoft'un en sevilmeyen iþletim sistemi olarak görülen Window 8 ile yetinmek durumunda kalacak. Microsoft, geçtiðimiz haftalarda. yeni Windows'un deneme sürümü olan Windows 10 Technical Preview'ý kullanýcýlarýnýn beðenisine sunmuþtu.

600 MÝLYON BÝLGÝSAYARDA VAR

Þirket hala test aþamasýnda olduðunu açýkladýðý Windows 10 'u kullancýlarýnýn katkýlarýyla daha iyi bir platform haline getirmeyi planlýyor. Windows 10'un 2015'te satýþa sunulmasý bekleniyor. 2014 itibariyle dünya genelidne yaklaþýk 600 milyon bilgisayarda Windows 7 yüklü olduðu tahmin ediliyor.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

çok güzel bir iþletim sistemi xp ve win7 gerisi hikaye..

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý FORTUNE™ Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    çok güzel bir iþletim sistemi xp ve win7 gerisi hikaye..
    evt baya tutulmuþtu zaten sevilen ve tutulanlar hemem rafa kakýyor.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Bu iþ Microsoftta alýþkanlýk oldu galiba. Xp tutldu Vista Tutulmadý. Windows 7 Tutuldu Windows 8 Tutulmadý. Þimdi windows 9 derken 10 yaptýlar bakalým tutulacakmý? Ýstatistiklere göre tutulmasý lazým. Ama Windows 7 Xp den sonraki en iyi iþletim sistemi diyebilirim.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri