Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 2/2 İlkİlk 12
19 sonuçtan 11 ile 19 arası

Konu: TTNET mi SÜPERONLİNE mi???

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı croos Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Süperonline ile bir görüş derim.Ben 3 senedir kullanıyorum yalın internet paketi
    aylık 59.00tl telefonda modemden kullanıyorum ilk yıl ücretsiz.
    8mgb limitsiz çok memnunum,enufak durumda hemen ilgileniyorlar.
    sadece sınırsız intenet için mi 59 TL içinde telefon görüşmeside var mı var ise kaç dakika ve günün her saati kullanılabilir mi ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

aynı dert bende de var ttnetle sözleşmem bitti 12 gb fiber (12M) 49 tl ödüyorum sade internet sınırsız yapcam amma karasızım hem fiyat hem hizmet açısından hangi firma tabiki bu arada birde telefon var buda aylık 25 tl
    türknet var fiyatı baya iyi amma hizmet nasıl kullanan arkadaşlar varmı bilgi versinler
    Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Konu star37 tarafından (04-11-2014 Saat 09:24 ) değiştirilmiştir.
    [SIGPIC][/SIGPIC].

Kullanıcı Bilgi Menüsü

İnternet hizmeti alırken fiyat her zaman ön plandadır.

Ancak bulunduğumuz yerdeki şartları çok iyi değerlendirmemiz gerekli.. İlk olarak bulunduğumuz ev-apartman ve mahallede internet sağlayıcıların nasıl bir alt yapısı uzaklık mesafelerini kaç mb kullanılabileceğini az çok bilmemiz gerekir yada araştırmamız gerekir. Daha sonra yine bulunduğumuz bölgeye tekniğk destek konusunda ve karşımızda muhatap bulma konusnu araştırma yapmamız gerekir.

Bu konuları netliğe kavuşturduktan sonra fiyat politikasına bakmak lazım..

Maalese ülkemizde ilk paraya bakılıyor. Sonra hiç yüzünü dahi görmediğiniz kişilerde intenet paketleri alınıp sonra bir sürü zaman ve çaba harcayıp yanlışları düzeltmeye çalışıyoruz.

Herhangi bir inernet paketi önermek demek her yerde aynı şartların buunduğu varsayılarak yapılması gereği kanaatindeyim artık.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taşı Delen Suyun Gücü Değil Damlaların Sürekliliğidir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

eski ismi biri adsl,şuanki ismi vodafone net 3 yıldır kullanıyorum,canavar gibi.hem hız olara hem müşteri memnuniyeyi olarak. diğer şirketinkini kullandım arızaya bile bakmıyorlardı,kotayı aşıyor diye hiç durmadan ek ücret geliyordu.vodafone net memnunum.memnun olmasam 3 yıl kullanmazdım zaten.
    kotayı aşmadan önce telefonununza msj geliyor,ödeme günlerini hatırlatmak için mesaj geliyor.
    incelemenizde fayda var diyorum.kullanmanız önemli değil bilgi alırsınız...
    Konu MOKUR33 tarafından (04-11-2014 Saat 09:56 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

süpriz istemiyorsan sizin ordada şebeke varda uydunet 29TL Hız 10 Mpbs 25Gb aşarsan hız düşüyor bunun yanında kablo tv cihazı ve modem bedeva ben üç yıldır kullanıyorum çok menmunun süperonline deneme amaçlı verdiler üç ay sonunda iptal edersen sadece 100-150 TL gibi ücret gelecek dediler bırakmak istediğimde 357TL aldılar yani kazıklanmak istemiyorsan devletin hizmetinden yararlan diyorum tabiki para senin ama Uydunette süpriz yok

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Icon5

Alıntı MOKUR33 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    eski ismi biri adsl,şuanki ismi vodafone net 3 yıldır kullanıyorum,canavar gibi.hem hız olara hem müşteri memnuniyeyi olarak. diğer şirketinkini kullandım arızaya bile bakmıyorlardı,kotayı aşıyor diye hiç durmadan ek ücret geliyordu.vodafone net memnunum.memnun olmasam 3 yıl kullanmazdım zaten.
    kotayı aşmadan önce telefonununza msj geliyor,ödeme günlerini hatırlatmak için mesaj geliyor.
    incelemenizde fayda var diyorum.kullanmanız önemli değil bilgi alırsınız...
    ustam ilgine teşekürler şu anda siz ne kadar üçret ödüyorsunuz vede fibermi internet hız ne kadar ev tel dahil
    [SIGPIC][/SIGPIC].

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı star37 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    ustam ilgine teşekürler şu anda siz ne kadar üçret ödüyorsunuz vede fibermi internet hız ne kadar ev tel dahil
    ben sınırlı kullanıyorum 26.50 tl.sınırsız 44.00 tl yapalım dediler.16 mgbt hızla,ben sınırlı yeter şimdilik dedim.bu şirketinki hiç kotayı aşmadı,ama eski şirket,3 yıl öncede aynı kotayı kullanıyordum,33-48-60 tl geliyordu.siz yinede siteyi incelersiniz...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ikiside bi halta yaramaz ama ttnet pahalıda olsa arıza veye bir sıkıntı olduğunda ilgileniyorlar diğerleri bu yönden dandik

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bütün arkadaşlara ilgi için teşekkür ediyorum

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri