Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 2/3 ÝlkÝlk 123 SonSon
23 sonuçtan 11 ile 20 arasý

Konu: Next 18500hd+ plus & YE20000 Mgcam+free share test yazýlýmý.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

bundan önceki cihazým next 18500+plus kulanýyordum þu anda amigo kulanýyorum bu yüzden test etme olanaðým yok þu bi gerçek a,bozoðlu arkadaþýmýz çok az kimsenin baþararacaðý bir þeyi baþarmýþ kendisini kutluyorum
    paylaþmak güzeldir

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý cafi Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    bundan önceki cihazým next 18500+plus kulanýyordum þu anda amigo kulanýyorum bu yüzden test etme olanaðým yok þu bi gerçek a,bozoðlu arkadaþýmýz çok az kimsenin baþararacaðý bir þeyi baþarmýþ kendisini kutluyorum
    Teþekkür ederim ustam ama çok bir þey yapmadým aslýnda , cihazda var olan bir özelliði canlandýrdým bir þekilde.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

eline saðlýk alper yazýlýmý usb yerine rs 232 ile all flash olarak atmanýz gerekiyor bu þekilde sadece main yüklemektedir server yüklenmiyor birde loderde yükleyip sonucu yazýn arkadaþlar

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý memoli1478 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    eline saðlýk alper yazýlýmý usb yerine rs 232 ile all flash olarak atmanýz gerekiyor bu þekilde sadece main yüklemektedir server yüklenmiyor birde loderde yükleyip sonucu yazýn arkadaþlar
    Teþekkür ederim abi, arkadaþ yazýlýmý usb ile yüklemiþ pm ile bilgi verdi, zaten konu açmadan önce 2 ayrý 18500hd plus'ta denedim, þuan sorun yok. mgcam server görünüyor ve aktif, konuya son durumu yazmamýþ sadece.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

teþekkürlr arkadaþ mg cam týkýr týkýr calýþýyor
    Konu beyaz17 tarafýndan (09-11-2014 Saat 01:13 ) deðiþtirilmiþtir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

hangi uyduda hangi frekansta açýk teþekkürler BOZOÐLU

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý police1206 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    hangi uyduda hangi frekansta açýk teþekkürler BOZOÐLU
    23.5-19 astra 16 eutelsat w2 13hotbird 0.1thor uydularýndaki popüler paketler açýk.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

39 hellesat uydusunu acmiyor

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý tree_onestar Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    39 hellesat uydusunu acmiyor
    O uyduda bulsat paketinde serverle deðil ama emü ile açýlan 10-12 kanal var bulsat paketinde irdeto þifreleme sistemini kullanan.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

onu biliyorum ustam

Sayfa 2/3 ÝlkÝlk 123 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri