Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: Yeni nesil Samsung Galaxy Grand 2!

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Warn Yeni nesil Samsung Galaxy Grand 2!

Son teknoloji dev ekranlı telefonların yanı sıra Samsung'un ürettiği Galaxy Grand 2 akıllı telefonu fonsiyonları ve fiyatı ile dikkat çekiyor.

Akıllı telefon pazarının değişmezi haline gelen büyük ekranlı telefonlar, artık çoğu kullanıcının öncelikli tercihi haline geldi. Ancak büyük ekranlı akıllı telefonların handikapı yüksek ücretleri. Tamda bu noktada Samsung 2013 yılı ilk çeyreğinde duyurduğu Galaxy Grand isimli telefonu ile başlattığı akımda uygun fiyatı büyük ekranla buluşturdu. Bu serinin en yeni üyesi olan Galaxy Grand 2, 1.000TL altında ki fiyatıyla bu görevi başarı ile devam ettiriyor. Ayrıca Grand 2 büyük ekranının yanında performansı ile de bir hayli iddialı.

16:9 en boy oranı geniş 5,25” HD ekran film izlemek ve video oyunları oynamak için oldukça ideal. Telefonun bu kadar büyük olmasına rağmen oldukça ince.Bu durumda tek elle kullanımını oldukça kolaylaştırıyor.

Telefonun çoklu pencere özelliği ile kullanıcılar, 5.25" lik ekranı sonuna kadar kullanma şansı yakalıyor. Bu özellik çoklu pencere üzerinde ön gösterim ile görüntülemeyi etkin kılıyor.

Telefonun teknik özelliklerine değinmek gerekirse. Telefonun 1.2GHz hızındaki dört çekirdekli işlemcisi, 1.5GB Ram ile destekleniyor. Telefonun 5.25" lik ekranı TFT ekranı HD(1280x720) çözünürlükte ve 280 PPI.8 GB dahili hafızaya sahip olan Grand2 SDCard ile 64GB hafızaya ulaşabiliyor.

8MP arka (Flaş LED), 1.9 MP ön kamerası ile fotoğraf kalitesi tatminkar seviyede diyebiliriz.

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

eskiden daha iyiydi bi bilgisayar aldınmı 5.10 sene kullanırdın telefonda aynı şekilde şimdi paran yeterdi şimdi ise 2 günebi tel bilgisayar çıkıyor paramı yeter
    Babam öyle der eskiden cep telefonu iletişim için kullanılırdı şimdi ise muhabbet

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Arkadaşlar Galaxy Grand 2 yeni aldım youtube girmiyor yani youtube sayfasına giriyor ama müzikleri açmıyor evde WİFİ ile denedim olmadı hattın 4 GB interneti var onunla denedim olmadı sunucu bağlantısı kesildi yeniden dene diye uyarı veriyor diğer telefonumda(iphone4) böyle bir sıkıntı yok bu konuda yardımcı olabilecek arkadaş var mı acaba

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Cevap veren olmamış ben bulum hatayı güncelleme yapmayacaksın sıkıntı o zaman çözülüyor

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri