Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0

Sonuçlar: Bedelli Askerlik Uygulamasının Çıkmasını Doğru Buluyormusunuz?

Katılımcı sayısı
548. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Evet Olumlu Buluyorum

142 25.91%
  • Hayır Kesinlikle Karşıyım

406 74.09%
Sayfa 2/10 İlkİlk 12345678910 SonSon
96 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Bedelli Askerlik Uygulamasının Çıkmasını Doğru Buluyormusunuz?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

o şekilde olsun bakalım kim yapar askerligi
    vatan sevgisi var mı yok mu görelim
    bence kimse yapmaz ya sizce
    yanıklarda iz bırakmaz

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı selim789 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    parası olan yapmayacak, parası olmayan yapacak, eşitsizlik var ben karşıyım.
    İçinde yaşadığımız dünya düzeni de böyle. Mesela benim param var diye bir akıllı telefon alabilirken günde 10 TL bulamayanlar var. Bu adaletsizlik, ama sırf öyleleri var diye ben telefon almaktan vazgeçiyor muyum? Evet doğru bildiniz, hayır

Bedelli konusu da benzer şekilde. Ayrıca vatan borcu saçmalığına da hiç katılmıyorum. Vatanım benden zaten borcunu takır takır alıyor. Benim vatana borcum yok, 12 ay sebepsiz yere egosu tavan yapmış kısmen ortaokul ve lise mezunu kişilerden emir alıp leş gibi bir yerde kalmanın bana ne kazandırabileceğini açıkçası bilmiyorum.
    Konu CCW tarafından (03-12-2014 Saat 18:55 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

yazıklar olsun tek kelime ile bankalar kredi bile vermeye başladı.ben tamamen karşıyım olan garibana olacak..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Smileys Allgemein 087

acil satılık
    >>>>Askerlik parası için bakın ne satıyor?><<<<
    Bedelli askerlik için adaylar internet siteleri üzerinden ev ve arabalarını 'Bedelli için acil' başlığıyla satışa koyarken, bir aday ise 1.000 liraya blender'ını satışa çıkardı.
    "Bedelli için bedel fena düştü doktordan temiz, bedelli askerlik dolayısıyla satılık vasıta , bedelli çıktı böyle oldu, bedelli askerlikten dolayı satılık, acil satılık bedelli çıktı bedel iyice fena düştü , bedelli askerlikten yararlanmak için satıyorum muallimden temiz" BETER OLUN !

Zengin olan özel üniversiteye 13 net yapıp barajı geçip en iyi bölüme gitsin fakir full yapsın öss de yine gidemesin

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Artık TÜRKİYE'de parası olanların yaşayabileceği bi Ülke haline geldi Kolay yoldan gelen bi para kaynağı daha açıldı devlete

Kullanıcı Bilgi Menüsü

önceden vatan borcu denıyordu herkesın seve seve yapması gereken görevdı simdi maddıyat konusyor artık

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Ben karşıyım parası olan askerlik yapmasın gariban çocugu ise askerlik yapsın hani herkes eşitti.?

Birde şöyle bir durum var zaten bu şahıslar askerlik yapmıyorki bir şekilde ankarada tanıdıgı var olunca en rahat bölgelere bunlar gönderiliyor dogru düzgün askeri egitim bile almıyorlar boyna yatış ve her hafta sonu evci gidip iki gün birlige bile gelmezler böyle şahıslar yüzünden tugay ve altı birliklerde milletin moralini bozuyorlar buna benzer sabebler yüzünden askerlik yapmasın önce anlatıgım bu ayrımcılıgı sona erdisinler sonra bu çok namusluları askere alsınlar..

Ve deginmeden geçmeyecegim yaklaşık 2 yıl önce şuan bilinen muhalefet liderine şehit babası bedelli askerlik çıkarmayın benim evladım şehit düştü zengin çocugu kıymetlide bizimkilerin kıymeti yokmu diye tepki vermişti.
    ve tepkiye maruz kalan muhalefet lideri ise cevap olarak ise sizi anlıyorum ama bunlar zaten askerlik yapmıyorlar bir şekilde sürekli asker kaçagı durumundalar bari bedelli askerlik çıkaralım en azından devlete para akışı saglansın diye cevaplamıştı.
    ama şehit babasıda altta kalmayarak sen devlet degilmisin devlet olarak görevin bu kaçakları diskolardan barlardan bulup zorla askerlik yaptıracaksın deyince sus pus olmuştu.
    Konu bayram tv tarafından (03-12-2014 Saat 22:31 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

kesinlikle hayırrrrr

Kullanıcı Bilgi Menüsü

zengin insan zatinden öle yada böle askerlik yapmıyor paralı çıkmasa sanki zenginler gidipte askerliğini yapıvicekmi???

Kullanıcı Bilgi Menüsü

eşitsizlik var ben karşıyım.
    goldmaster sg2100 disegc motorlu 110 cm çanakla 90 East den 34.5 West kadar 46 adet uydu dreambox hd 800 se orijinal
    4 sabit antenle humax 5400 ze

Uydular.90.85.74.70.68.66.62.60.54.53/52.5/52.50.46.45.42.39.36.33.32.31.30.28.26.23.21.19.16.13.10.9.7.5.3.1.dogu
    34.30.22.20.15.14.8.7.4.3.01. batı

Sayfa 2/10 İlkİlk 12345678910 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri