Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 1/2 12 SonSon
11 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: goldmaster 76500 sinyal sorunu

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart goldmaster 76500 sinyal sorunu

Arkadaşlar merhaba goldmaster 76500 uydum var 3 yıldır kullanmıyordum hala türksat1c-2a yaziyor 2 gündür ne yaptimsa sinyali yakalayamadım flashtan fortisi güncelledim turksat4a kanal listesini attım ama sinyal yok bu konuda yardımınızı bekliyorum.teşekkürler....

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Premier uydu var o çalışıyor çanakta bir sorun yok yani apartmanda ortak hat var uydu kablosuda kısa

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşım tp sıralamasında 1 sıraya 11747 H 27500 tp.gir şebeke arama açık şifresiz tarattır OKY.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

İlgilendiğiniz için teşekkür ederim 11747 yazıp arattığımda kanal bulamıyor otomatik taradığında doğuş yayın grubunu buluyor ayrıca hotbird sirius badr vb uydularda da doğuş grubunu buluyor kafayı yedi makine

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı aliş44 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    İlgilendiğiniz için teşekkür ederim 11747 yazıp arattığımda kanal bulamıyor otomatik taradığında doğuş yayın grubunu buluyor ayrıca hotbird sirius badr vb uydularda da doğuş grubunu buluyor kafayı yedi makine
    Buradaki hazır listeyi atmayı deneyin Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

slm.arkadaşım lnb.voltajlarını kontrol et şayet 14 -18 volt un eksik çıkıyorsa polarite seçmiyordur lm 317 entegren arızalıdır büyük ihtimalle kolay gelsin

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Nasıl kontrol edebilirim bi öneriniz varmı?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

slmlr. LNB. voltajlarını anten giriş soketinden basit bir ölçü aleti ile kontrol edebilirsin V 14 volt.H 18 volt olacak ölçümlerinde voltajlar yok ise LM.317 entegren arızalı olabilir başka bir şeyden yapmaz şayet sinyal var ama kalite yoksa besleme devresindeki 7v kondansatörünü değiştir kolay gelsin

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkür ederim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

tşk ederizz

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri