Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 1/2 12 SonSon
12 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: K.Erciyesspor 0 Fenerbahçe 1 Maç sonucu.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart K.Erciyesspor 0 Fenerbahçe 1 Maç sonucu.

MAÇ SONUCU: KAYSERİ ERCİYESSPOR 0-1 FENERBAHÇE

Fenerbahçe, Emre Belözoğlu'nun penaltıdan attığı golle Kayseri Erciyesspor'u 1-0 mağlup etmeyi başardı.
    Bu sonucun ardından sarı-lacivertliler puanını 30'a çıkardı.

Fenerbahçe çok kötü oynuyor ersun yanal dönemini aratıyor ve penaltı değil pozisyon Fenerbahçe bu sezon ilk ikiye giremez

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Yine bir penaltı üç puan daha... Oyun olarak Fenerbahçe bu maçta hiç yoktu oyunun hakkı beraberlikti

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Tütüneker'den penaltı yorumu

Kayseri Erciyesspor Teknik Direktörü Tütüneker, Fenerbahçe'ye penaltı golüyle 1-0 yenilmelerine ilişkin, "Böyle mağlup olmak güzel değil" dedi.

Kayseri Erciyesspor Teknik Direktörü Tütüneker Tütüneker, maçın ardından katıldığı basın toplantısında, taraftarlarına Fenerbahçe galibiyeti hediye edememenin üzüntüsünü yaşadıklarını söyledi.

Fenerbahçe'yi galibiyetten dolayı tebrik ettiklerini belirten Tütüneker, şöyle devam etti:

"Penaltı pozisyonunda çocuk arkadan itilmiş topu görmüyor eline çarpıyor. Evet eline çarpıyor ama bu adam bu topu nasıl görsün. Nasıl kural, ben anlamadım. Böyle mağlup olmak güzel değil. Takımımız 65. dakikaya kadar çok iyi gitti. Üçüncü bölgede Fenerbahçe'yi kapatmayı düşündük ve bunu uzun süre başardık. Fenerbahçe'ye karşı 10-15 pozisyona giremezsiniz. 1-2 veya 2-3 olur. Bulduğumuz pozisyonları değerlendirsek belki biz öne geçecektik veya beraberliği sağlayacaktık."

Maçın son anlarında oyundan düştüklerini belirten Tütüneker, "60. - 70. dakikadan sonra yorgunluk başladı bizim takımda. Dağılmaya başladı, mesafeler genişlemeye başladı. Bundan sonra iyi maçlar çıkaracağımızı düşünüyorum. Takımdan güzel sinyaller alıyoruz. Bugün mağlup olduk. Mücadeleden dolayı takımımı kutluyorum" diye konuştu.

Bir basın mensubunun penaltı pozisyonunu sorması üzerine Tütüneker, şu yanıtı verdi:

"Penaltı olabilir ben bir şey söylemiyorum. Hakem de görmüştür vermiştir. Mehmet düşerken topu görmüyor, çocuk görmüyor. Ne yapsın kolunu mu keseceğiz. Arkada gözü de yok. Öyle bir enteresan kural ki eline geldiği zaman penaltı. Top kaleye gitse kalecinin kucağına gidecek. İnsan üzülüyor. Bizim için bir puan bile önemliydi. Kurala ben isyan ediyorum. Adam topu görmüyor. Ne yapacak bu adam."

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Kartal: Çok mutluyuz

Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal, Kayseri Erciyesspor'u 1-0 yenerek, zor bir deplasmanda galip gelmenin mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.

Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal Kartal, maçın ardından katıldığı basın toplantısında, zirve yarışında önemli bir 3 puanı hanelerine yazdırdıklarını belirtti.

Haklı bir galibiyet aldıklarını vurgulayan Kartal, şunları kaydetti:

"Zor bir deplasman olacağını biliyorduk, zor geçeceğini biliyorduk. Bugün iyi bir rakibe karşı mücadele ettik. Buraya 3 puan almak için gelmiştik. Oyuncularımı tebrik ediyorum. Maçtan sonra hep beraber çok mutlu olduk. 90 dakikanın geneline baktığımız zaman rakibe net pozisyon vermedik, disiplinli oynadık. 70. dakikadan sonra oyun üstünlüğünü elimize aldık. Gol pozisyonları ürettik. Sonuçta 1-0 galip geldik. Zor bir deplasmanda 3 puan aldığımız için oyuncularımı tebrik ediyorum."

Kartal, golcü oyuncu Emenike'nin 'istediği yerde oynamadığı' yönünde bir açıklamasının olduğunun hatırlatılması üzerine, "Her futbolcu istediği yere istediği zaman açıklama yapabiliyor. Benim haberim yok. Bunun değerlendirmesini kendi içimizde daha sonra yapabiliriz" yanıtını verdi.

Fenerbahçe'nin 'çok geriye yaslandığı' yönündeki eleştirilere ise Kartal, "Dünyanın en büyük takımları da geriye yaslanabilir. Önde baskılı oynadığı zamanlar da olur. Biz de bugün rakibin zorlu bir takım olduğunu düşünürseniz bundan dolayı zaman zaman geriye yaslandığımız oldu. 70. dakikadan sonra biz önde baskılı oynadık. Pozisyon ürettik ve maçı kazanmasını bildik" cevabını verdi.

Penaltı pozisyonunun sorulması üzerine Kartal, "Penaltı pozisyonunu bilmiyorum, izlemedim. Ancak ondan önce Sow'a yapılan yüzde yüz verilmeyen penaltı var, onu da belirteyim. Penaltıyı seyretmedim, hakem verdiyse penaltıdır" ifadelerini kullandı.

Bir soru üzerine deplasmanlarda zorlandıklarını kabul eden Kartal, şöyle devam etti:

"Deplasmanlarda biraz daha rahat kazanmamız gereken maçlar oldu. Ama zor da olsa kazanmasını bildik. Bunun da yakında üstesinden gelebileceğimizi düşünüyorum. Önemli olan kazanmaktı. Önemli olan bazen vasat oynarken de iyi mücadele edip 1-0, 2-1, 2-0 gibi maçı kazanmaktır. Büyük takımlar böyle büyük takım oluyor. Bu gece de o akşamlardan biriydi. Bugün kazandık 30 puana ulaştık. Sonuç olarak bugün 3. deplasman galibiyetimizi aldık."

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bu futbolla nereye kadar a dostlar......

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Fener'in futbol oynamadigi dogru. Alper biraz canlilik getirdi. Ama yinede o pozisyon %1500 penalti.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

oynamayan fener ve olmayan penaltı ile,alınan 3 puan...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

İsmail KARTAL zorlu bir rakip karşısında 3 puanı aldığına bu skorla ve penaltıyla seviniyor..

Sen kaç milyon dolarlık takımsın Kayseri ne kadar senin elindeki futbolculara ve imkana bak kayserinin. Sonrada iyi oynadık zor maçtı diye demeç verr...

Sizim vizyon misyon anlayışınız bu kadar... İsmail KARTAL tamamen futbolcuların belirlediği bir kukla ok adar. Bu oyun anlayışı ile 4 yıldız takılmaz.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taşı Delen Suyun Gücü Değil Damlaların Sürekliliğidir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı MOKUR33 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    oynamayan fener ve olmayan penaltı ile,alınan 3 puan...
    Maçı baştan sona kadar izlemedim tv de sadece özete baktım penaltı kararı %100 doğru. Resmen adam eliyle topa müdahale ediyor.

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri