Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
2 sonuçtan 1 ile 2 arası

Konu: Fenerbahçe Yönetimine

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Smileys Allgemein 087 Fenerbahçe Yönetimine

:smashfrea:crashs:TÜM FENERBAHCE camiasına özellikle PASOLİG denen NE İDİGİ BELLİ OLMAYAN bu bileti alan ve LOCA sahibi .FENERBAHCE ye gönül veren tüm TARAFTARlara sesleniyorum bu AZİZ yıldırım .selcuk .mehmet topuz saplantısı olan ZİHNİYET olmadıgı sürece MAÇLARA BOYKOT ETMENİZİ rica EDİYORUM ..yeter artık ...ALLAH aşkına bu selçuk .mehmet topuz ne verdi bu kulübe 10 senedir burdan para alıyorlar ..yazıklar olsun yaa yeter artık ..ne suçu var DAUM ..ZİCO.ALEX. ERSUN YENAL .. bi düşünün ..FENERBAHÇE yi seven TÜM FENERLİLERE SESLENİYORUM ..gitmeyin maçlara ..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı headend Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    :smashfrea:crashs:TÜM FENERBAHCE camiasına özellikle PASOLİG denen NE İDİGİ BELLİ OLMAYAN bu bileti alan ve LOCA sahibi .FENERBAHCE ye gönül veren tüm TARAFTARlara sesleniyorum bu AZİZ yıldırım .selcuk .mehmet topuz saplantısı olan ZİHNİYET olmadıgı sürece MAÇLARA BOYKOT ETMENİZİ rica EDİYORUM ..yeter artık ...ALLAH aşkına bu selçuk .mehmet topuz ne verdi bu kulübe 10 senedir burdan para alıyorlar ..yazıklar olsun yaa yeter artık ..ne suçu var DAUM ..ZİCO.ALEX. ERSUN YENAL .. bi düşünün ..FENERBAHÇE yi seven TÜM FENERLİLERE SESLENİYORUM ..gitmeyin maçlara ..
    aynen size katılıyorum fenerbahçemizin adını lekekedi onurunu sarstı kendini bişey sanarak kafasına göre tıransferler yaptı ama hiç biri oynamıyo
    İmza alanında Kurallara Uymanız Tavsiye edilir

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri