Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 1/2 12 SonSon
12 sonuçtan 1 ile 10 arasý

Konu: IPCAM açýlmýyor ve Malesef Ara durdu YazýlarýYardým

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart IPCAM açýlmýyor ve Malesef Ara durdu YazýlarýYardým

Merhabalar öncelikle
    Dün akþam itibariyle Atlanta Smart G4 cihazýmda Search tuþunu týkladýðýmda Malesef Ara durdu yazýsý çýkýyor. IPcam uygulamasý çalýþmýyor. Ipcami yeniden kurdum gerekli tanýmlamalarý yaptým . Ancak ayný hata devam ediyor. Ipcam ayarlarýnda en üstteki kutucuðu týklayýnca malsef IPcam uygulamasý durdu deyip uygulamadan çýkýyor. Diðer uygulamalar çalýþýtýðý için internet alýmýmda sýkýntý olmadýðýný anlýyorum. Ancak search ve Ipcam uygulamalarý hata veriyor.. Yardýmlarýnýzý rica ediyorum

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Fabrika ayarlarýna geri dönün sonra tekrar kurun bu cihazlarda malesef bu sýkýntý bu þekil çözümleniyor.

Bendede ayný cihaz var fabrika ayarýna dönmeyince düzelmiyor bilginize

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Cihazý alalý 2 hafta oldu. Ýlk hafta sonunda kendi kendine çöktü. Dünde bu problem. Haftada bir fabrika ayarlarýna dönderip uygulamalarý tekrar kurmakta çok sýkýcý. Bilgi verdiðin için teþekkür ederim, baþka bir yolunu bilen arkadaþýmýz varmýdýr?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

atlanta yetkilileri bu iþe bir çözüm bulsunlar lütfen bendede smart g4 var sürekli biþeylerden sorun veriyor sürekli çöküyor yeter artýk

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý sawyer1978 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Cihazý alalý 2 hafta oldu. Ýlk hafta sonunda kendi kendine çöktü. Dünde bu problem. Haftada bir fabrika ayarlarýna dönderip uygulamalarý tekrar kurmakta çok sýkýcý. Bilgi verdiðin için teþekkür ederim, baþka bir yolunu bilen arkadaþýmýz varmýdýr?
    Baþka yolu yok malesef þu an için çözüm bu

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Aynen dediðinizi yaptým. Ýlk kez kendþ baþýma kurulumu gerçekleþtirdim. Düþündüðümkadar zor deðilmiþ. SAolun

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Merhaba Bir þey soracaktým yardýmcý olursanýz çok sevinirim..Ben atlanta smart g4 e iptv yüklemek istediðimde cihaz bana þu uyarýyý veriyor ''maalesef ipcam v2.4.8 durdu'' bilgisayar ekranýndada hiçbir veri alýnamadý yazýyor...bu sorun nasýl çözümlenir acaba?? birde yeni yazýlým yükledikten sonra fabrika ayarlarýna geri dön yapmamýz gerekiyormu?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý frdarby Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    birde yeni yazýlým yükledikten sonra fabrika ayarlarýna geri dön yapmamýz gerekiyormu?
    Evet dönmeniz gerekiyor kanal listenizi yedekleyin fabrika ayarýna dönerseniz cihaz daha iyi calýsýyor ve bu hatalarý vermiyor tabi belli bir süre taki çökene kadar ipcam durdu youtube durdu vs derse tekrar dönmeniz lazým

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý Editör Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Evet dönmeniz gerekiyor kanal listenizi yedekleyin fabrika ayarýna dönerseniz cihaz daha iyi calýsýyor ve bu hatalarý vermiyor tabi belli bir süre taki çökene kadar ipcam durdu youtube durdu vs derse tekrar dönmeniz lazým
    Fabrika ayarlarýna geri döndükten sonra sistemi tekrardanmý kurmam gerekiyor??yoksa son yüklediðim yazýlýmdamý kalýyor cihaz??

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý frdarby Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Fabrika ayarlarýna geri döndükten sonra sistemi tekrardanmý kurmam gerekiyor??yoksa son yüklediðim yazýlýmdamý kalýyor cihaz??
    Son yazýlýmda kalýyor uygulamalarý falan yeniden kurmanýz lazým

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri