Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 3/8 İlkİlk 12345678 SonSon
74 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: GoldMaster HD-1040-1045 PVR SmartTvBox Emu Yazılımı(v2.11.77 Güncellemesi)26.12.2014

Kullanıcı Bilgi Menüsü

emeğinize sağlık

Kullanıcı Bilgi Menüsü

tşkler her yolu denedim 2.12.15 de biss menusu çıkmadı ben de 2.11.77 ye döndüm

Kullanıcı Bilgi Menüsü

2.12.15 de her yolu denedeim ama biss menuye giremedim. 2.11.77 ye döndüm. 2.11.77 çok süper. tşkler. ama biss şifresini çözüyor kanalı ileri geri yapıyorum çözdüğü şifreyi tekrar 1 dk uğraşıp çözüyor. kanal geçişleride çok yaVAŞLADI GALİBA 2.11.77 YE dönünce fabrika ayarlarına geri dön yapmam lazım.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı nihatb Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    2.12.15 de her yolu denedeim ama biss menuye giremedim. 2.11.77 ye döndüm. 2.11.77 çok süper. tşkler. ama biss şifresini çözüyor kanalı ileri geri yapıyorum çözdüğü şifreyi tekrar 1 dk uğraşıp çözüyor. kanal geçişleride çok yaVAŞLADI GALİBA 2.11.77 YE dönünce fabrika ayarlarına geri dön yapmam lazım.
    Yazılımdan sonra yazılımın saglıklı calışması için mutlaka fabrika ayarına geri dönünüz ayrıca hazır liste yerine kendi cihazınızdan sıfır taratma yapınız
    Kim Olursan OL Bir Gün Mezar Taşında İki Satır Yazı Olursun...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

yardım. 2.11.77 ye döndüm herşey güzel ama idman tv gibi biss şifreli kanalı her açışımda uzun süre şifreyi çözmeye çalışıyor. daha önce 1 kere çözünce yetiyordu zaplayınca her defasında şifre çözmek için uğraşmıyordu

Kullanıcı Bilgi Menüsü

SÜPPER

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

şu an en stabil sürüm hangisi acaba bu biss *** girme durumunun dışında

ben kanal geçiş yavaşlığından çok muzdaribim de özellikle hd kanala geçişlerde :/

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

inşallah iyi olur

Sayfa 3/8 İlkİlk 12345678 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri