Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 1/8 12345678 SonSon
74 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: GoldMaster HD-1040-1045 PVR SmartTvBox Emu Yazılımı(v2.11.77 Güncellemesi)26.12.2014

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart GoldMaster HD-1040-1045 PVR SmartTvBox Emu Yazılımı(v2.11.77 Güncellemesi)26.12.2014

GoldMaster HD-1040-1045 PVR SmartTvBox Emu Yazılımı(v2.11.77 Güncellemesi)26.12.2014

Emu Kodu : MENÜ-SETTİNGS-8282

Master kodu :1407

v2.11.77 Güncellemesi eklenmiştir.

(Yazılımı yüklemeden önce Pluginlerinizi durdurun.)

-Youtube revize edildi.

-Mkv,Xvid dosya oynatmada iyileştirme yapıldı.

-Hava Durumu donma sorunu giderildi.

-Kartina TV

-QURAN Audio

Yazılım Tarihi 26.12.2014

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. (15.67 MB)

@srf93 ustaya teşekkur ederiz
    Ekli Dosyalar Ekli Dosyalar
    Konu Volkan tarafından (19-01-2015 Saat 23:03 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

tşkrler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

tsk edermmm

Kullanıcı Bilgi Menüsü

çok teşekkür ederim süper bilgi

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bugün güncelleme gelmiş v2.12.15. Yaptım ve şu an biss menüsüne giremiyorum. Menü 8282 olmuyor. Keşke bu güncellemeyi gm 1045 e yapmasaydım. Başka bu güncellemeyi indiren olup bu durum başına gelen oldu mu?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Paylasim icin tesekkurler.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Ayrica ben gm 1045 yeni aldim.youtube video acmiyor.yardim.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Aynı durum benimde başıma geldi,2 gün önce gelen yeni yazılımı yükledim ve şu an eklenti menüsü yok plugin de yukleyemiyorum server aboneliğim boşa gidiyor, eğer yeni guncelleme gelirse düzeltilmiş olarak iyi olur aksi halde eski yazilim yuklemek zorunda kalacagim..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı nihatb Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Bugün güncelleme gelmiş v2.12.15. Yaptım ve şu an biss menüsüne giremiyorum. Menü 8282 olmuyor. Keşke bu güncellemeyi gm 1045 e yapmasaydım. Başka bu güncellemeyi indiren olup bu durum başına gelen oldu mu?
    Bendede ayni sorun olustu ayrica eklenti bölümü kayboldu güzel yazılım yapmışlar ,ve ayrica cihazda donmalarda oluyor,yani kısacası tam bir rezillik..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı zakarowski Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Aynı durum benimde başıma geldi,2 gün önce gelen yeni yazılımı yükledim ve şu an eklenti menüsü yok plugin de yukleyemiyorum server aboneliğim boşa gidiyor, eğer yeni guncelleme gelirse düzeltilmiş olarak iyi olur aksi halde eski yazilim yuklemek zorunda kalacagim..
    Hocam merhaba bu yazılımı goldmaster firması kendisi yayınladı bende destek verdikleri siteden aldım ve sanırım oto guncellemedede bu yazılım verilmiş anlattıgınıza göre yazılımda bir sorun oldugu belli bende bu cihazdan olmadıgı için şunu yapın dersem yalan söylemiş olurum bu cihazdan volkan adminde var ben mesaj atar gerekli bilgileri veririm size o bu konuda döner

Sayfa 1/8 12345678 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri