Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 3/8 ÝlkÝlk 12345678 SonSon
74 sonuçtan 21 ile 30 arasý

Konu: GoldMaster HD-1040-1045 PVR SmartTvBox Emu Yazýlýmý(v2.11.77 Güncellemesi)26.12.2014

Kullanýcý Bilgi Menüsü

emeðinize saðlýk

Kullanýcý Bilgi Menüsü

tþkler her yolu denedim 2.12.15 de biss menusu çýkmadý ben de 2.11.77 ye döndüm

Kullanýcý Bilgi Menüsü

2.12.15 de her yolu denedeim ama biss menuye giremedim. 2.11.77 ye döndüm. 2.11.77 çok süper. tþkler. ama biss þifresini çözüyor kanalý ileri geri yapýyorum çözdüðü þifreyi tekrar 1 dk uðraþýp çözüyor. kanal geçiþleride çok yaVAÞLADI GALÝBA 2.11.77 YE dönünce fabrika ayarlarýna geri dön yapmam lazým.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý nihatb Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    2.12.15 de her yolu denedeim ama biss menuye giremedim. 2.11.77 ye döndüm. 2.11.77 çok süper. tþkler. ama biss þifresini çözüyor kanalý ileri geri yapýyorum çözdüðü þifreyi tekrar 1 dk uðraþýp çözüyor. kanal geçiþleride çok yaVAÞLADI GALÝBA 2.11.77 YE dönünce fabrika ayarlarýna geri dön yapmam lazým.
    Yazýlýmdan sonra yazýlýmýn saglýklý calýþmasý için mutlaka fabrika ayarýna geri dönünüz ayrýca hazýr liste yerine kendi cihazýnýzdan sýfýr taratma yapýnýz
    Kim Olursan OL Bir Gün Mezar Taþýnda Ýki Satýr Yazý Olursun...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

yardým. 2.11.77 ye döndüm herþey güzel ama idman tv gibi biss þifreli kanalý her açýþýmda uzun süre þifreyi çözmeye çalýþýyor. daha önce 1 kere çözünce yetiyordu zaplayýnca her defasýnda þifre çözmek için uðraþmýyordu

Kullanýcý Bilgi Menüsü

SÜPPER

Kullanýcý Bilgi Menüsü

teþekkürler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

þu an en stabil sürüm hangisi acaba bu biss *** girme durumunun dýþýnda

ben kanal geçiþ yavaþlýðýndan çok muzdaribim de özellikle hd kanala geçiþlerde :/

Kullanýcý Bilgi Menüsü

teþekkürler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

inþallah iyi olur

Sayfa 3/8 ÝlkÝlk 12345678 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri