Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
2 sonuçtan 1 ile 2 arasý

Konu: 4K Ekranlý Dell XPS 15 ve 13(2015)Ýþte hafif ve güçlü Windows iþletim sistemli pcler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Search 4K Ekranlý Dell XPS 15 ve 13(2015)Ýþte hafif ve güçlü Windows iþletim sistemli pcler

Broadwell tabanlý beþinci nesil Intel Core iþlemcilere sahip Dell XPS 13 ve XPS 15 modelleri tanýtýldý. Ýþte hafif ve güçlü Windows iþletim sistemli dizüstü bilgisayarlar…

07.01.2015 / 00:10 Dell, sadece 5.2 mm kalýnlýða sahip 2015 model 13 inç ekranlý dizüstü bilgisayarý XPS 13 ve 15 inç ekranlý XPS 15’i dünyanýn en önemli teknoloji etkinlikleri arasýnda yer alan CES 2015 kapsamýnda tanýttý.
    1.2 kg aðýrlýðýndaki Dell XPS 13, 1080p ekrana sahip. 128 ve 512 GB SSD ile gelen dizüstü bilgisayar, Broadwell tabanlý beþinci nesil Intel Core i3 ve Intel Core i5 alternatifleri sunuyor. 15 saate varan pil ömrüne sahip olduðu belirtilen model 8 GB’a kadar RAM’li versiyon seçenekleri de bulunuyor.
    Dell XPS 13 (2015) için açýklanan ABD satýþ fiyatý 800 dolar. Türkiye pazarýna ne zaman geleceði ve fiyatý ise henüz bilinmiyor.

4K ekranla geliyor
    Dell XPS 15 ise üst modelde 4K çözünürlüklü ekran alternatifi ile geliyor. Intel’in dördüncü nesil Haswell iþlemcilerine sahip XPS 15’te 512 GB SSD’ye kadar depolama seçenekleri de mevcut. Kullanýlan grafik ise Nvidia GeForce.
    Bu ürün için söz konusu son kullanýc fiyatý, 4K çözünürlüklü ekranla geldiði taktirde 2349 dolar. Modelin Türkiye fiyatý ve ne zaman geleceði hakkýnda bilgi verilmedi.

Yazan: Ferhat Verdi
    SDN - Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

güzelmiþ vay be..2349 dolar?

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri