Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 2/2 İlkİlk 12
18 sonuçtan 11 ile 18 arası

Konu: Mersat gerekli talimatları soru ve sorunları

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkürler
    Konu tamer4 tarafından (14-02-2015 Saat 01:35 ) değiştirilmiştir. Sebep: teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

mersat royal ıptv satırı nasıl ekleriz örnek verebilirmisiniz?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

merhaba...vip gold uydu alıcısı aldım.ilk tv ye bağlantı yaptım kanallar gösterdi. cihazın çözünürlükle ilgili ayarlarına girdiğim sırada (1080İ, 1080p olan kısmı) ilk önce sinyal yok dedi ekran görüntüsü vardı. sonrasında da tekrar tv ye bağladım, herhangi bir ekran görüntüsü alamadım. tv ekranında desteklenmeyen mod uyarısı veriyor ve uydu alıcı ekranına ulaşılamıyor. bu durumda hdmı çözünürlüğü nasıl değiştirebilirim. sorun bu durumdan mı kaynaklanıyor

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart vip gold

merhaba kullanma klavuzunuzu okuyun ekransa görüntü yokken dahi kumandadan çözünülürlük ayarlarını değiştirebilirsiniz şimdi tam hatırlamıyorum numeritik tuşlar dışındaki f1 f2 gibi tuşlara basarak değiştirebilirsiniz tabi tv den kaynak (source)doğru seçilmiş olmalı kolay gelsin

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Mersat Vip Gold uydu alıcısı aldım. Kumandası çok mu kötü anlamadım. Uyduyu açana kadar abartısız 5 dakika falan uğraşıyorum. Açılış süresi de çok geç sanırım. Kumandadaki Power tuşuna basıyorum ama algılaması çok zayıf, bir türlü kumandayı tanımıyor. Hadi algıladı diyelim sanırım 20-25 saniye kadar bir açılış süresi var. Bu sorunu sadece ben mi yaşıyorum acaba ? Önerileriniz var mıdır ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı EricCartman Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Mersat Vip Gold uydu alıcısı aldım. Kumandası çok mu kötü anlamadım. Uyduyu açana kadar abartısız 5 dakika falan uğraşıyorum. Açılış süresi de çok geç sanırım. Kumandadaki Power tuşuna basıyorum ama algılaması çok zayıf, bir türlü kumandayı tanımıyor. Hadi algıladı diyelim sanırım 20-25 saniye kadar bir açılış süresi var. Bu sorunu sadece ben mi yaşıyorum acaba ? Önerileriniz var mıdır ?
    cihazı aldığınız yere yada sevisine yollayın..
    çünkü o cihazlarda normalde öyle bir sıkıntı yok

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı hallederiz Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    cihazı aldığınız yere yada sevisine yollayın..
    çünkü o cihazlarda normalde öyle bir sıkıntı yok
    Bilgi ve öneriniz için teşekkür ederim.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

31550 Mersat Vip Full Hd Youtube bağlantı sorununu nasıl çözeceğiz?

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri