Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
30 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Atlanta Smart G4 Almayı Düşünüyorum... [ALMALIMIYIM?]

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bugün Best Uydu Fatih beyden cihazın siparişini verdim sağolsun ilgilendi. Bakalım cihaz gelsin inceleyecem nasılmış.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

iyi günlede kulan
    paylaşmak güzeldir

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Forumdan Fatih beyden sipariş ettiğim cihaz bugün elime ulaştı. Cihazı kurdum çalıştırdım ve inceliyorum.

Cihazla ilgili ilk izlenimim çok küçük bir cihaz bu G4 cihazın nasıl minisini çıkarmışlar diye düşünür oldum. Zaten minik bir cihazın nasıl mini versiyonu çıkar diye DİGİTURK Plus cihazım G4 cihazımın yanında dev gibi durdu o derece.

Birde menüsüne gelecek olursak biraz karışık bir menüsü var onu çözmeye çalışıyorum. Cihaz şuan hızlılık açısından iyi bir sıkıntısı yok. D-Smart modülüm sorunsuz çalışmakta. Ayrıca modül yuvasının arkada olmasıda çok güzel ön panelde hiçbir kalabalıklık yok.

Birde DİGİTURK Play denedim onda küçük bi sıkıntı var oda yayını HD olarak açınca TV nin sol üst köşesinde küçücük bir şekilde geliyor yayın. HD şeçeneğini kaldırınca ekran tam ekran oluyor ama yayın SD yayındanda beter oluyor onuda çözebilirsem iyi olacak.

Daha bir sürü özelliği var ama zamanla onlarıda deneyecem.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

güzel bir cihaza benziyor,hayırlı olsun.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

xxman hayırlı olsun cihazın

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı xxman™ Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Forumdan Fatih beyden sipariş ettiğim cihaz bugün elime ulaştı. Cihazı kurdum çalıştırdım ve inceliyorum.

Cihazla ilgili ilk izlenimim çok küçük bir cihaz bu G4 cihazın nasıl minisini çıkarmışlar diye düşünür oldum. Zaten minik bir cihazın nasıl mini versiyonu çıkar diye DİGİTURK Plus cihazım G4 cihazımın yanında dev gibi durdu o derece.

Birde menüsüne gelecek olursak biraz karışık bir menüsü var onu çözmeye çalışıyorum. Cihaz şuan hızlılık açısından iyi bir sıkıntısı yok. D-Smart modülüm sorunsuz çalışmakta. Ayrıca modül yuvasının arkada olmasıda çok güzel ön panelde hiçbir kalabalıklık yok.

Birde DİGİTURK Play denedim onda küçük bi sıkıntı var oda yayını HD olarak açınca TV nin sol üst köşesinde küçücük bir şekilde geliyor yayın. HD şeçeneğini kaldırınca ekran tam ekran oluyor ama yayın SD yayındanda beter oluyor onuda çözebilirsem iyi olacak.

Daha bir sürü özelliği var ama zamanla onlarıda deneyecem.
    Hayırlı olsun xxman
    Kim Olursan OL Bir Gün Mezar Taşında İki Satır Yazı Olursun...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

hayırlı olsun güle güle kullan.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taşı Delen Suyun Gücü Değil Damlaların Sürekliliğidir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Hayırlı olsun beğendin sanırım cihazı...

Biz Yurt Diye Anadolu'yu
    Yol Diye Cumhuriyet'i
    Onur Diye Bağımsızlığı
    Önder Diye ATATÜRK'ü Seçtik.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Hilmi Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Hayırlı olsun beğendin sanırım cihazı...

Sağolasın. Cihazı akşam uyku modunda bırakmıştım sabah açtığımda kanalda sinyal olmasına rağman görüntü ve ses yok uyarısı aldım. Cihazı yeniden başlatınca düzeldi. Bu sorun sürekli olmassa iyi olacak.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı xxman™ Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Sağolasın. Cihazı akşam uyku modunda bırakmıştım sabah açtığımda kanalda sinyal olmasına rağman görüntü ve ses yok uyarısı aldım. Cihazı yeniden başlatınca düzeldi. Bu sorun sürekli olmassa iyi olacak.
    aldıgın cihaz bozuk bir an evvel ver kurtul sorunlu

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri